Uudised

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi konverentsikeskus sobib ka suurüritusteks

2018.a. lõpus uue ilme ja lisafunktsionaalsuse saanud Tartu Ülikooli spordihoone pakub lisaks sportimisele mitmeid võimalusi ka erinevate ürituste korraldamiseks. Siiani puudus Tartus koht suuremate, enam kui 2000 osalejaga ürituste läbiviimiseks. Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi konverentsikeskus püüab  seda tühimikku täita, pakkudes võimalust korraldada suuri teadus-, spordi- ja kultuuriüritusi. Konverentsikeskuse pool koosneb kahest auditooriumist mahutavusega 240 inimest, kuuest seminariruumist, kuhu mahub kokku kuni 175 inimest ning multifunktsionaalsest saalist, mis olenevalt üritusest mahutab kuni 3000 osalejat. Lisaks saab suurte ürituste raames vajadusel kasutada rohkearvulisi rõivistuid ja abiruume ning näiteks ka kergejõustikuhalli.

Uutes ruumides on sellel aastal juba toimunud Baltimaade suurim ärifestival sTARTUp Day, mis tõi kokku kahel päeval pea 4000 külastajat. Programm oli jagatud kolmele lavale ja seitsmesse seminariruumi. Lisaks suur demo- ning partnerala, pitchingu-võitlused ja palju muud.

Tartu selleaastastest tähtsündmustest toimusid TÜ Akadeemilise Spordiklubi konverentsikeskuse ruumides ka Eesti Laulu poolfinaalid, mille käigus muutus multifunktsionaalne saal tipptehnikaga täidetud kontserdikohaks, mis toetas suurepäraselt ka teleülekandeid.

Lisaks paljudele suurfirmade gaaladele on hetkeseisuga ajakavas paigas sTARTUp Day 2020.

Lisainfo saamiseks võtke palun julgelt ühendust Tartu Konverentsibüroo tegevjuhi Kaia Lehtsaarega!

Fotomeenutused 2019.a. sTARTUp Day-st, fotode autoriteks Taavi Muide ja Kiur Kaasik:

Riine Tiigi

Turundusjuht