Uudised

Tallinnas toimub Euroopa Kergejõustikuliidu aastakonverents ja parimate kergejõustiklaste auhinnagala Golden Tracks

20.-22. oktoobril kogunevad Tallinnasse Euroopa Kergejõustikuliidu liikmesriikide esindajad, kes osalevad aastakonverentsil. Tallinnas toimub üritus juba neljandat korda. Euroopa Kergejõustikuliidu aastakonverents on Tallinnas toimunud varasemalt aastatel 2004, 2013 ja 2019.

Konverentsile on oodata üle 300 osaleja, sealhulgas Euroopa Kergejõustikuliidu president Dobromir Karamarinov ja Rahvusvahelise Kergejõustikuliidu president Sebastian Coe. Konverentsi külaliste hulgas on mitmed praegused ja endiseid sportlased – Virgilijus Alekna, Dragutin Topic, Ivet Lalova-Collio, Alessia Trost, Léa Sprunger, Hannah England, Milan Trajkovic, Periklis Iakovakis ja mitmed teised.

Samuti on Tallinnasse tulemas mitmed mainekate rahvusvaheliste kergejõustikuvõistluste korraldajad ning sportlaste mänedžerid.

Konverentsile paneb piduliku punkti laupäeva õhtul Kruiisiterminalis toimuv aasta parimate kergejõustiklaste auhinnagala Golden Tracks, millisel kroonitakse aasta nais- ja meessportlane ning Tõusvad Tähed. Aasta sportlasi valitakse Euroopas alates 1993. aastast, Tõusva Tähe kategooria lisandus 2007. aastal.

 

Riine Tiigi

Turundusjuht