Uudised

Tallinna vastutustundlikud turismiteenuse pakkujad liituvad hea tahte kokkuleppega

Vastutustundlikud Tallinna turismiteenuse pakkujad saavad liituda hea tahte kokkuleppega. Liitumisel kinnitab teenusepakkuja, et järgib Terviseameti COVID-19 leviku tõkestamise nõudeid ja informeerib külastajaid kohapeal ja veebilehel turvalise teenuse pakkumise abinõudest, millega tagatakse klientide ja töötajate turvalisus.

Hea tahte kokkuleppega liitunud turismiteenuste pakkujad liigitatakse visitestonia.com ja visittallinn.ee veebilehtedel COVID-19 turvalist teenust pakkuvate kohtade hulka ja nad saavad õiguse kasutada enda kommunikatsioonikanalites ja teenuse pakkumise kohas märki „Siin on turvaline“.

Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu sõnul põhinevad hea tahte kokkulepe ja sellega kaasnev märgis turismiteenuse pakkuja vastutustundlikkusel ja enesehindamisel. „Piirangute leevenemisel on oluline, et turismiteenuseid pakutakse vastutustundlikult ning teenusepakkujad pühenduvad ning teevad kõik endast sõltuva kliendi ja töötajate turvalisuse tagamiseks. Ent vastutustundlikkust eeldame ka kõikidelt külastajatelt,“ lisab Riisalu.

Hea tahte kokkulepe ja sellega kaasnev turvamärgis põhinevad EAS Turismiarenduskeskuse (Visit Estonia) koordineeritud ettevõtmisel, mille eesmärk on vastutustundliku külastuskogemuse innustamine, kus osalevad nii teenusepakkuja kui klient. Tallinna turismiteenusepakkujate hea tahte kokkuleppega ühinemist ja ühinejatele turvamärgise jagamist koordineerib Tallinna Strateegiakeskuse turismiosakond.

 

Allikas: Visit Tallinn
Riine Tiigi

Turundusjuht