Uudised

Tallinki City Hotel läbis ligi 10 miljoni eurose uuenduskuuri ja on taas avatud

Vähem kui aastaga põhjaliku renoveerimiskuuri läbinud Tallink City Hotel avab külastajatele uksed sel kolmapäeval, 30. juunil. Tallinna kesklinna tuiksoonel, A. Laikmaa tänaval paiknevas Tallink City hotellis sündis põhjaliku uuenduskuuri tulemusena täiesti uus ja põnev terviklahendus ning originaalne hotelli- ja teenuste kontseptsioon. Renoveerimistööde käigus uuendati kõik 324 hotellituba, fuajee, restoran, konverentsikeskus ning üldalad. 

„On väga hea meel, et meil oli võimalik pandeemiaaega tõhusalt kasutades nii põhjalik renoveerimistöö ette võtta ja see ka nii edukalt läbi viia. Hotelli kontseptsioon ja täiesti uus teenuste lahendus on loodud meie hotellitiimis ning keskendub Tallinki tugevustele, tuues nii maalt kui merelt tuntud ja armastatud tegevusalad ja kaubamärgid nüüd kokku Tallinna südalinna. Külastajad on lisaks hotellile oodatud nii City Grill House’i restorani kui uuele lõõgastusalale ning tutvuma Tallinki e-poe näidisväljapanekuga. Loodetavasti saab tallinlastelegi uuenenud hotelli avarast lobby-alast taas eelistatud kohtumispaik,” ütles Tallink Hotels’i juhatuse liige Ave Svarts.

Hotellis on senisest enam pööratud tähelepanu peredele, lastele, puhkusereisijatele ja nende vajadustele kombineerida pere ja tööga seotud kohustusi.

Hotelli kümnel korrusel on renoveerimise järgselt 324 eri kategooria tuba: klassikalised kaheinimesetoad, ruumikad peretoad, elegantsed de lux toad ja esinduslikud sviidid. Kõik numbritoad on sisustatud linnasüdames asuvale hotellile kohaselt modernses stiilis.

Põhjaliku muutuse on läbinud hotelli restoran. Nüüdsest 228-kohaline City Grill House ootab külla kõiki, kes peavad lugu suurepärastest grilliroogadest. City Grill House’i restorani peakoka Anatolijs Pimanovsi sõnul pakub restorani lai grillroogade menüü pakub valitud maitseelamusi hoolikalt valitud toorainest, märksõnadeks on põnevad lisandid, aga ka paindlikkus ja kombineeritavus – tellitu oma soovidele ja vajadustele vastavaks kohandamine, toidu ja maitseelamuste jagamine sõpradega.

Esinduslik valik grillroogi valmistatakse hoolikalt valitud toorainest ja küpsetatakse Mibrasa söegrillil viisil, mis toob esile tooraine parimad omadused. Lisaks rikkalikule lihavalikule tuleb grillilt kala, mereande, taimetoitu ja köögivilju ning muidugi ka magustoite.

Restorani kõrval paikneb põnev lasteala, kus pere väiksemad endale meelepärast tegevust leiavad – nii pika hommikueine kui mõnusa õhtusöögi ajal. Lastega perede mugavusele mõeldes on hotellis ka tõeliselt ainulaadne lastesviit, mis on kujundatud just pere kõige noorematele mõeldes. Ning kui vanematel on vaja ka puhkuse ajal mõni tööasi korraldada, saab selleks kasutada esimesel korrusel asuvaid kabinette ilma, et pere teised liikmed peaksid koosoleku ajaks numbritoast väljaspool endale tegevust leidma.

Sündmuste, nõupidamiste ja konverentside jaoks on uuendatud hotelli 10. korruse sündmuste ala. Hotellis ootab vanuses 18+ külalisi ka kompaktne ja hubane lõõgastus- ja hoolitsuste ala. Ning aktiivsest puhkusest lugupidavaid hotellielanikke rõõmustab hotelli 10 korrusel laiuv erinevate koormustasemetega treeningvõimalusi pakkuv  siseterviserada.

1974.a. aastast pärinev legendaarne Tallinna Teenindusmaja ehitati ümber hotelliks 2004. aastal. Tallink City hotelli põhjalik vastselt valminud renoveerimisprojekt algas mullu, 2020. aasta septembrikuus, ning see avab külastajatele uksed, kolmapäeval, 30. juunil 2021.

Võrdsetes osades Infortarile ja Kapitelile kuuluv hotellihoone omanikfirma VARA HTG investeeris uuendusprojekti koostöös hotelli operaatori Tallink Hotels’iga ligi 10 miljonit eurot. Ehitustööd teostas Merko. Hotelli sisekujunduse autor on arhitekt Meelis Press.

Lisainfot leiate Tallink City Hoteli kodulehelt

Riine Tiigi

Turundusjuht