Uudised

Osale põneval veebinaril: Kuidas edukalt hankida konverentsiteenuseid

Kutsume teid osalema järjekordsele Konverentsisaadiku klubi veebinarile, 17.märtsil kl 15:00 – 16.15. Seekordsel veebinaril räägitakse konverentsiteenuste hankimisest:

  • millised võiksid olla esimesed sammud päringu ettevalmistamisel
  • milliste detailidega arvestada tehnilise kirjelduse koostamisel
  • kuidas pakkumisi hinnata, et jõuda parimate pakkumiste ja sobivaimate koostööpartneriteni.

Oma kogemusi ja häid praktilisi soovitusi jagavad kogenud konverentsikorraldusfirmad ning rahvusvaheliste erialasündmuste korraldaja:

  • Heli Kuik, Konverentsimeistrid OÜ asutaja ja projektijuht

Igapäevatöös puutub Heli tihedalt kokku klientide konsulteerimise, sündmuste pakkumiste koostamise ja projektide juhtimisega. Euroopa Liidu eesistumise ajal Riigikogus konverentside projektijuhina töötades, oli tema ülesandeks aga ka hangete sisuline koostamine. Tosina aasta jooksul on ta korraldanud projektijuhina hulgaliselt erinevaid meditsiini-, teadus,- parlamentarseid kui avaliku sektori konverentse ja üritusi.

 

  • Mikk Puurmann, Orangetime Event OÜ partner ja tiimijuht

Mikk on tegutsenud üritusturunduse või valdkonnas rohkem kui 10 aastat. Olles varasemalt keskendunud peaasjalikult korporatiivürituste korraldamisele,  on paaril viimasel aastal agentuuri portfelli lisandunud ka hulgaliselt konverentse – nii era- kui avaliku sektori omi. Agentuuril on väga eripalgelisi kogemusi erinevates hangetes osalemisega nii kodusel Eestimaal kui ka Euroopa-üleselt.

 

  • Artur Klett, Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliiniku juhataja

Dr Artu Klett on Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliiniku juhataja ning tunnustatud silmakirurg. Tal on tähtis roll haigla silmakliiniku edasi arendamisel rahvusvaheliseks keskuseks. Oma põhitööle lisaks on Dr Kett korraldanud ja kutsunud Eestisse  mitmeid rahvusvahelisi meditsiini- ja teaduskonverentse. Ta on pälvinud 2016 aastal presidendi Punase Risti teenetemärgi ja 2017 aastal Tallinna linna Aukodaniku teenetemärgi silmapaistvate teenete eest Ida-Tallinna Keskhaigla silmakliiniku arendamisel rahvusvaheliselt hinnatud tasemele ning silmakirurgia kaasajastamisel.

Veebinar on tasuta ja avatud kõigile osalejaile. Ülekanne toimub Worksupi keskkonnas.

Registreerumine:

Palume täita osalemisvormi hiljemalt 14.märtsiks siin:

 

 

 

 

 

Riine Tiigi

Turundusjuht