Uudised

Original Sokos Hotel Viru avab Superior-hotellitiiva

Pressiteade 14.2.2020

Tallinna südames asuv Original Sokos Hotel Viru saab seoses Solo Sokos Hotel Estoria ja Viru kokkuliitmisega uue 93-toalise Superior-hotellitiiva. Eesti lugude- ja disinihotellina tuntuks saanud Estoria lõpetab senisel kujul tegevuse 29.04.2020.

2014. aastal avatud Solo Sokos Hotel Estoria iga tuba esitas ühte edulugu Eestist ja eestlastest. Visuaalselt jutustasid seda ka auhinnatud kohalike disainerite mööbel ja sisustuselemendid hotelli üld- ja puhkeruumides. Estoria põnevad lood ja nutikas disain jäävad elama ka 2020. a kevadel avatavas Superior-tiivas, tutvustades külalistele kohalikku elu ja kultuuri. Ka Estoria külaliste poolt seni väga kõrgeid hindeid saanud kvaliteetne ööuni ning rahulik atmosfäär jäävad oluliseks osaks Viru Superior-tiivas majutujate hotellikogemuses.

”Oleme tegemas Virust huvitavamaid ja mitmekülgsemaid teenuseid pakkuvat hotellikompleksi. Eelmisel aastal avasime meeleoluka katusebaari 23. korrusel, populaarse KGB-muuseumi naabruses. Samuti oleme viimastel aastatel märkimisväärselt uuendanud konverentsi- ja banketikeskust. Sel kevadel keskendume lisaks 93-toalise Superior-tiiva avamisele ka hotelli saabuvate külaliste esmase kliendikogemuse parendamisele, muutes hotelli vastuvõtuala senisest kutsuvamaks ja sujuvamat teenindust pakkuvamaks. Lisame hotellitubade valikusse muuhulgas oluliselt rohkem peretube ning uuendame mitmekesist Original hommikusööki nii tootevaliku kui ka väljapanekute osas. Kahe hotelli liitmisest tulenevalt pakub Viru edaspidi veelgi mitmekülgsemaid majutusvõimalusi ning meeldejäävat külastuskogemust kõigile meie kliendisegmentidele”, selgitab Original Sokos Hotel Viru tegevjuht Klaus Ek.

Hotell Viru on olnud aastakümneid linnaelu tuiksoonel asuv hotell, kus kohtuvad ajalugu ja tänapäev täiesti unikaalsel ning põneval moel. Lähitulevikus muutub hotellitubade valik veelgi laiemaks lummavate linnavaadetega mugavatest Standard-tubadest sviitideni ja peretubadest Superior-tubadeni. Original Sokos Hotel Virus on lisaks 516 hotellitoale mitmeid restorane, wellness- ja meelelahutusteenuseid, konverentsi- ja banketikeskus, kaubanduskeskus, panoraambaar ning KGB-muuseum – kõik ühe katuse all. Hotell Viru majandustegevust opereerib SOK-kontserni tütarfirma AS Sokotel, kuuludes Original by Sokos Hotels -ketti.

Sokos Hotels

Sokos Hotels on 49 hotellist koosnev Soome hotellikett. Keti hotelle on Soomes, Eestis ja Venemaal. Kõikidel Sokos Hotels hotellidel on Green Key keskkonnamärgis.

www.sokoshotels.fi

Riine Tiigi

Turundusjuht