Uudised

Mindvalley suveülikool toob juulis 1500 osalejat Tallinnasse

Mindvalley suveülikool on 3 nädalat kestev enesearengu teemaline haridusprogramm, kus osaleb ligi 1500 inimest, kellest suurema osa moodustavad välismaalased.

Varasemalt on Mindvalley suveülikool toimunud Barcelonas (2017), Tallinnas (2018 ja 2022) ja Horvaatias (2019).

Eesti Konverentsibüroo tituleeris möödunud aasta sündmuse 1830 osalejaga Aasta Konverentsiteoks. Lisaks kohalikule tunnustusele sai suveülikool ka viis rahvusvahelist auhinda Eventex Awardsilt: neli kulda ja ühe plaatinumi.

Sel aastal toob Mindvalley oma suveülikooli suurima rõõmu ja elevusega taas Tallinnasse. Sündmuse osalejad on ettevõtjad, digitaalsed nomaadid, visionäärid, autorid jne ning paljud neist tulevad Tallinnasse mitmeks nädalaks koos peredega.

 Programm koosneb workshopidest, keynote esinejatest, meditatsioonidest, joogatundidest, sotsiaalsetest üritustest ja valikulistest ekskursioonidest. Kuna Mindvalley suveülikooli eesmärgiks on pakkuda haridusplatvormi elukestvaks õppeks igale vanusele, siis oleme koostöös partneritega loonud eraldi programmi ka lastele ja teismelistele.

Ürituse päevakavas on muljetavaldav koosseis 60+ esinejast, nende hulgas Jon & Missy Butcher (Lifebooki asjutajad), Vishen (Mindvalley asjutaja), Marisa Peer (maailmakuulus hüpnoterapeut ja autor), Naveen Jain (Viome’i asutaja), ja Kristel Kruustük (Testlio asutaja). Rohkem infot: https://www.mindvalley.com/u/schedule 

Mindvalley 3-nädalane programm toimub Kultuurikatlas 3–23 juulini. Pileteid saab osta nii üheks, kaheks kui ka kolmeks nädalaks. 

Skänni QR-koodi või kliki siia, et osta pilet kohalikele mõeldud soodusega. Rohkem infot: https://www.mindvalley.com/u/ 

Riine Tiigi

Turundusjuht