Uudised

Meie uus turundusassistent

Meil on hea meel teada anda, et 1. maist asus EKB turundusassistendina tööle meie uus tiimiliige Monica Mustjõgi. Monica roll on erinevate turundustegevuste assisteerimine,  sh tutvumisreiside e ja turundusürituste korraldamisel, sotsiaalmeedia kontode halduses ja sisuloomes, meie uudiskirjade ja turundusmaterjalide disainimisel ning päringutele vastamisel.

Monica on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias sisearhitektuuri eriala ning täiendanud end nii digiturunduse kui psühholoogia vallas. Varasemalt on Monica töötanud Psühhobussi turundaja ja tellimuste koordineerijana. Selle aasta kevadel osaleb Monica ka Jolose praktikaprogrammis. Enda tutvustuseks ütleb Monica nii: „Olen oma töös püüdlik ja pühendunud ning annan endast parima, et tulemus oleks tasemel. Mulle meeldivad väljakutsed ja usun, et läbi keeruliste olukordade me areneme kõige rohkem. EKB tiimiga soovisin liituda, sest  mulle meeldib tutvuda erinevate ürituste korraldamise võimalustega Eestis, et saaksin neid tutvustada ka välismaa korraldajatele. Tunnen, et Eestil on palju võimalusi ja väärtust, mida pakkuda ning sellist liiki koostööd on mõlemapoolselt rikastavad.“

Usume, et Monica värske pilk konverentsivaldkonnas ning head kogemused disaini ja sisuloome valdkonnas täiendavad hästi EKB tegevtiimi ridasid ning ta saab heaks partneriks meie liikmetele. Monica email on: monica.mustjogi@ecb.ee.

 

Riine Tiigi

Turundusjuht