Uudised

Erinevate Tubade Klubi astus EKB liikmeks

Telliskivi Loomelinnaku südames paiknev unikaalne ürituste toimumispaik Erinevate Tubade Klubi on nüüdsest ka Eesti Konverentsibüroo liige.

Erinevate Tubade Klubi hubases elutoastiilis sisustatud ruumid koosnevad peasaalist ning kolmest väiksemast saalist, mida saab rentida eraldi või koos peasaaliga. Peasaal on jaotatud 12 eraldi elutoasektsiooniks, kus asuvad diivanid ja tugitoolid, ekraanid ja nutilauad.

Klubis on integreeritud ja töövalmis multimeediapark esitlustehnika, telestuudio, kontserttehnika ja interaktiivsete erilahendustega. Ühtse terviku moodustavad stiilsed ruumid, tipptasemel tehnikapark ja personaliseeritud lähenemine klientidele teevad klubist suurepärase toimumiskoha nii füüsilistele kui hübriidüritustele. See on suurepärane koht meeldejääva äri- või erasündmuste korraldamiseks, olgu selleks konverents, seminar, kontsert, sünnipäev ja pulm.

Klubi ruumidest Telliskivi loomelinnaku A1 hoone 4. korrusel avanevad mitmekülgsed vaated vanalinnale ja ümbritsevale tööstusmaastikule.

Vaata ruumide ja korraldusvõimaluste kohta lisainfot Erinevate Tubade Klubi veebilehelt.

Riine Tiigi

Turundusjuht