Uudised

Eesti Tehnikateenused astus EKB liikmeks

Eesti Tehnikateenused OÜ on Tartus asuv sündmuste tehniliste teenustega tegelev ettevõte, kelle eesmärgiks on sündmuste kvaliteetne teenindamine heli-, valgus-, video- ja konverentsitehnikaga üle Eesti. Lisaks pakutakse ka lavade, telkide, mööbli, dekoratsioonide rendi- ja müügiteenust.

Eesti Tehnikateenused OÜ on asutatud 2011.a  ja aegade jooksul on teenindatud rohkem kui 3000 sündmust- rahvusvahelist konverentsi, seminari, kongressi, festivali, galat, pulma, juubelit ja kontserdit. Ettevõtte projektijuhid ja tehniline meeskond on aasatepikkuse kogemusega ning pidevalt uusi oskusi omandamas- tehnika uueneb pidevalt.

Konverentside teenindamisel kasutatakse praktikat, mis võimaldab esinejal keskenduda vaid oma esinemisele – kogu ettekannete ja sisu edastamine toimub tehniku lauast. See tagab publikule mittevajaliku info liikumist vaid tehnikute töölaual ning ekraani(de)l oleks vaid materjal, mis on ette nähtud. Eesti Tehnikateenused aitab valmistada ka ürituse temaatilisi kujundusi ja visuaalseid lahendusi slaidide ning audio- ja videoklippide näol.

Pakutavad teenused:

  • Tehniline produktsioon – Sündmuse tehniline produktsioon hõlmab endas kogu tehnilise poole sidumist üheks komplektiks. Heli, valgus, video, lava, mööbel, dekoratsioonid- kogu meeskond, kes seda kõike haldab- Kõik ühest kohast!
  • Konverentsid
  • Virtuaalsündmusete tehniline tugi- Veebiseminarid, hübriidkonverentsid, virtuaalpeod, videoülekanded, live striimid
  • Sünkroontõlge
  • Kontserdid ja festivalid
  • Galad
  • Firmaüritused

Tehtud tööd

Tehtud töid saab lähemalt vaadata siit:

Kontakt

Võtke julgelt ühendust, Eesti Tehnikateenused leiab alati sobiva lahenduse teie sündmusele: https://tehnikateenused.ee/kontakt/

Riine Tiigi

Turundusjuht