Uudised

Centennial Hotel Tallinn on EKB uusim liige

Meil on hea meel teatada, et alates augustist liitus Eesti Konverentsibürooga ka Centennial Hotel Tallinn.

Tegemist on Tallinna kesklinnas asuva 2017.a. valminud neljatärni ärihotelliga. Modernse arhitektuuri, valgusküllase interjööri ning kaasaegsete mugavustega Centennial Hotel Tallinn on pühendatud Eesti Vabariigi 100. juubelile. Hotellis on 81 hotellituba. Interjöör on põhjamaiselt minimalistlik ja Eesti sajandat juubelit peegeledab hotelli loominguline sisustus, mis kajastab viimase 100 aasta Eesti ajaloo peamisi perioode.

Centennial Hotel Tallinnas asub hubane ning moodne konverentsikeskus 3 erineva suurusega seminariruumi ja eesoleva lounge-alaga. Päevavalgusega saalid on saanud endale nimed kolmest põhielemendist, mis on eduka seminari, koosoleku ja konverentsi aluseks: VisioonMotivatsioon ja Inspiratsioon. Kõik konverentsiruumid on varustatud vajaliku tehnikaga: dataprojektor, ekraan, helisüsteem.

Konverentsikeskuse vastas asuvas restoranis on lisaks lounge-alale 100 istekohta. Menüü sisaldab nii Eesti kui ka Euroopa köögi roogasid. Enne restorani saab seltskonnaga koguneda baariga lounge-alal, mis sobib ideaalselt külaliste vastuvõtmiseks enne peasaali sisenemist.

Lisainfot leiab hotelli kodulehelt www.centennialhoteltallinn.com

Riine Tiigi

Turundusjuht