V Spaahotell ja Konverentsikeskus asub Tartus uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate
brändikaupluste, mõnusate kohvikute ja laste mängumaaga, pakkudes tegevust ka pikemateks puhkusepäevadeks. Hotell järgib ka puhtuse- ja tervisenõudeid.

MAJUTUS

Hotelli 86 numbritoa hulgas on nii parimaid puhkevõimalusi pakkuvaid superior ning deluxe tube kui erilahendusega ruumikaid stuudiotube. Lisaks on valikus 2 luksuslikku sviiti. Hotellitubade varustatuse tase vastab nelja tärni nõuetele ning tubade ruumikus võimaldab lisavooditega ööbida kolmel kuni kuuel külalisel. Koduse hubasuse loovad põrandaid katvad pehmed villavaibad ning valikus on ka allergiavabad parketiga toad.

KONVERENTSIRUUMID

Hotelli teisel korrusel paiknev moodne V konverentsikeskus pakub äriklientidele tipptasemel tehnikaga varustatud viite erinevat konverentsi ja koolitusruumi, mis mahutavad ühtekokku kuni 600 inimest. Saalid on omavahel ühendatavad ja annavad võimaluse koostada just kliendi ürituse jaoks sobivaima ruumiplaani. Lisaks suurematele ja väiksematele konverentsidele sobivad ruumid ka messide, vastuvõttude, kontsertide ja muude rahvarohkete ürituste korraldamiseks.

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Diplomaat

Püstijala
vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Estonia2410123631
Latvia4016184543
Lithuania4524244547
Latvia+ Estonia704032705074
Estonia+ Lithuania704032755078
Baltics125604815080121
Finland125604814080114
Sweden24011264300170227
Scandinavia34018284500260341

 

TOITLUSTUS

Hotelli juurde kuulub ka eri maailmajagude köökidest parimaid maitseelamusi pakkuv restoran JOYCE. Hindame tooraine värskust ning maitsete erilisust igas roas, mille meie kokad valmistavad. Restoran on kahetasandiline ning mahutab kuni 120 inimest, mis võimaldab korraldada ka väiksemaid eriüritusi.

Vaata virtuaaltuuri siit!

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 340
Hotellitubade arv: 86
Konverentsiruume: 5
Aadress
Riia 2, 51004, Tartu