Tallinna Tehnikaülikooli / TalTechi campus on üks unikaalsemaid ja kompaktsemaid ülikoolilinnakuid Euroopas.

KONVERENTSIRUUMID

TalTechi linnakus on võimalik korraldada konverentse ja teisi sündmusi kuni 700-le inimesele. Aula ja klassikalised auditooriumid asuvad ülikooli peamajas, vaata ruumide kohta lisainfot siit

Rohkem innovaatilisi võimalusi leiab Mektory majast, kus asub ka 270° panoraamsaal koos mitmete nõupidamis ruumidega. Mektory eriilmelistes seminari- ja koosolekuruumides on võimalik korraldada kohtumisi, seminare, koosolekuid, häkatone ja konverentse kuni 270 inimesele, tutvu Mektory ruumidega lähemalt siit.

TalTech virtuaaltuur

KONVERENTSIDE KORRALDUSTEENUS

TalTechi Konverentsikeskus korraldab rahvusvahelisi suursündmusi ja pakub igakülgset tuge konverentside korraldamisel. Omades laialdast infot ka majavälistest konverentsipaikadest, korraldab keskus konverentse ka väljaspool ülikooli linnakut. Lisaks oleme partneriks ülikooli teadlastele erialaste teaduskonverentside maaletoomisel ja läbiviimisel. Konverentsikeskuse teenused on suunatud nii ülikooli üksustele kui ka ülikoolivälistele asutustele, ettevõtetele ja organisatsioonidele. TalTech Konverentsikeskus pakub konverentsi korraldamise täisteenust ja üksikuid konverentsi korraldamisega seotud teenuseid eraldi.

 

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
TalTech Konverentsikeskus

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 700
Konverentsiruume: 30
Kaugus kesklinnast: 18 min taksosõit
Kaugus lennujaamast: 15 min taksosõit
Lisavõimalused

Väga hea ühistranspordi ühendus
Tasuta parkimine

Aadress
Ehitajate tee 5, Tallinn