ASUKOHT

Tallinna vanalinna vahetus läheduses asuv Tallink Spa & Conference Hotel ühendab endas kõik vajaliku nii mõnusaks puhkuseks kui ka tegusaks tööreisiks. Sind ootavad mugavad hotellitoad, hubane restoran ning laia teenustevalikuga ilu- ja heaolukeskus. Hotelli sauna- ja veekeskus Aqua Spa on mõnus koht lõõgastumiseks, tipptasemel tehnikaga konverentsikeskus pakub aga suurepäraseid võimalusi seminaride ja nõupidamiste korraldamiseks.

MAJUTUS

Tallink Spa & Conference 300 mugavat numbrituba ja võimalik on valida järgmiste kategooriate vahel: Standardtuba, Double de luxe, Superior, superior de luxe, Superior sviit, Premium, Premium de luxe, Premoium sviit. Hotelli 5. Korrusel on uuendatud mugavate ja laiade vooditega ning heledates toonides sisustatud toad. Tubade aknast avaneb vaade vanalinnale, merele või hotelli veekeskusele. Tavapärasest ruumikamad on premium ja superior kategooria ühe- ja kahetoalised sviidid. Kõrgema klassi tubades on väga mugavad ja ergonoomilised jenkki- või queen-tüüpi voodid (laiad ja kõrged). Lisaks on valikus peredele ühendatavaid ja erivajadustega külalistele mõeldud tubasid.

KONVERENTSIRUUMID

Hotelli 2. korrusel on kaasaegse varustusega konverentsikeskus, kus on 6 konverentsisaali. Konverentsikeskuse suurim saal mahutab teatristiilis kuni 263 külalist. Seminare võib pidada ka nõupidamistesviitides ja sigaribaaris Fidel. Konverentsikeskuses saab korraldada ka erinevaid vastuvõtte ja galaõhtusööke.

 

 

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Romantika + Galaxy 1+2 263 130 250 120 240
Galaxy 1+2 200 100 32 190 90 187
Romantika + Galaxy 2 175 90 165 80 165
Fantaasia + Meloodia + Victoria 152 78 64 120 60 140
Galaxy 2 121 60 32 110 60 112
Fantaasia + Meloodia 98 48 44 75 93
Meloodia + Victoria 96 48 40 75 90
Galaxy 1 88 36 32 70 30 75
Fantaasia 56 24 20 45 50
Victoria 54 24 20 45 47
Romantika 54 30 24 40 53
Meloodia 42 18 16 30 43
Boardroom 12
Sigardibaar Fidel 44 144

TOITLUSTUS JA MEELELAHUTUS

Restoran Nerot iseloomustab kõige paremini sõnapaar ”moodne klassika”. À la carte menüüs serveerib peakokk Ando Lill’e taktikepi all tegutsev meeskond maailma kokandusklassika pärle nerolikus võtmes, pakkudes külalisele nii avastamis- kui äratundmisrõõmu.

175-kohaline restoran oma kergesti teisaldatava mööbli, kaasaegse heli- ja videosüsteemiga, lava ning tantsupõrandaga on ideaalseks kohaks, kus korraldada erinevaid üritusi nagu näiteks vastuvõtud, pulmad, firmapeod jms.

Lobby baaris serveeritakse lisaks jookidele ka võileibu ja kohapeal küpsetatud kooke.

AQUA SPA & SAUNAS

Me oleme palju enamat kui lihtsalt ööbimiskoht. Tallink Spa & Conference Hotel on ka meeldiv paik, kus oma keha, vaimu ja hinge värskendada. Aqua Spa veekeskuses on suur valik saunasid ja basseine, ning parimaid ilu- ja heaoluteenuseid pakub ilusalong.

GREEN KEY ÖKOMÄRGIS

Tallink Hotels hoolib keskkonnast ning arvestab vastutustundliku ettevõttena igapäevaselt säästliku arengu põhimõtetega. Selle kinnituseks on tänaseks kõik Tallinki hotellid sertifitseeritud Green Key ökomärgisega.

Keskkonnasäästlikkus on Tallinki hotellides fookuses igapäevaselt ja kõigis tegevustes. Hotellides ja restoranides kasutatakse järjest enam kohalikku toorainet ning kohalike ettevõtjate toodangut, et lühendada tarneahelat ning soetatakse ökomärgisega ja võimalikult keskkonnasõbralikult toodetud tooteid. Rõhku pannakse ka prügi liigiti sorteerimisele ning Ringo pakendiringlussüsteemiga liitumisega antakse oma panus pakendijäätmete hulga vähendamisse. Lisaks on Tallink Hotels teinud koostööd moekunstnik Xenia Joostiga, kes kasutas oma kollektsiooni loomisel hotellide vanu voodilinu, luues seeläbi jätkusuutlikku moodi.

Ökoloogilist jalajälge vähendatakse ka paberi kasutamise vähendamisega, kasutades näiteks toakaarditaskute asemel väikeseid kleebiseid. Hotellitubades on ühekordne vannitoakosmeetika asendatud suurte täitepudelitega ning toakoristust pakutakse iga kahe öö järel, kutsudes külalisi üles võimalusel sellest üldse loobuma. Külalisi kaasatakse ka teistesse keskkonnahoidlikesse tegevustesse, julgustades neid vett, energiat ja ka toitu säästma, soovitades näiteks hommikusöögil tõsta taldrikule mõistlikus koguses toitu. Hotellis liikumiseks soovitatakse kasutada liftide asemel treppe ning ka linnas vaatamisväärsusi nautides keskkonnasõbralikumaid liikumisvahendeid, pakkudes kodulehel välja erinevaid rohelisemaid võimalusi.

Tallink Hotelsi jätkusuutlikkuse alaste tegevuste kohta leiab rohkem infot siit: Tallink Hotels vastutustundlik ettevõtlus

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Triin Kuinberg

Konverentside ja ürituste müügijuht

+372 5132640

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 263
Hotellitubade arv: 300
Konverentsiruume: 6
Kaugus kesklinnast: 17 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 15 min taksosõit
Söögikohad
Restoran Nero
Materjalid
SPA konverentsiplaan ja mahutavus
Aadress
Sadama 11a, 10111 Tallinn