ASUKOHT

Esmaklassilist täisteenust pakkuv Radisson Collection Hotel, Tallinn asub otse Tallinna südames ning on ideaalne peatuspaik nii äri-, konverentsi- kui ka puhkusereisil viibivatele külalistele. Radisson Collection Hotel, Tallinn avas uksed külalistele esmakordselt 1.mai 2022.

MAJUTUS

Hotellis on 287 tuba, millest kokku 19 sviiti, kuhu kuuluvad Presidendisviit, Premium sviidid ning 3 ainulaadset fitness varustusega sviiti. Kõik Radisson Collection Hotel, Tallinn hotellitoad ja sviidid on sisustatud modernse mööbli ning hoolikalt valitud disainerelementidega ning tubadest saab nautida imelisi vaateid Tallinnale.

KONVERENTSIRUUMID

Radisson Collection Hotel, Tallinn on ideaalne koht ürituste ja tähtpäevade läbiviimiseks. Hotelli 2. korrusel asuvas konverentsikeskuses on kaheksa avarat ja valgusküllast konverentsiruumi kvaliteetsete tehniliste lahenduste ja tasuta WiFi-ga, mis mahutavad kokku 10-300 inimest.

Ruum

Teater

Klassiruum

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Tallinn 300 148 72 300 160 298
Copenhagen 82 42 32 90 60 109
Tallinn+Copenhagen+Foyer 500 280 564
Seville 62 34 24 80 50 89
Brussels 50 32 24 88
Berlin 42 26 22 30 58
Shanghai 28 14 16 43
London 18 56
Rome 8 23

RESTORANID JA BAARID

Hotellis on 2 suurepärast restorani:
Restoran ISSEI – Katuserestoran ja baar koos Tallinna kõrgeima väliterrassiga, millelt avanevad imelised vaated Tallinna süda- ja vanalinnale. Restoran pakub Jaapani-Peruu kööki, mis on esimene Nikkei kontseptsiooni köök Balti riikides.

Restoran MEKK – Kohaliku toidukultuuriga saab tutvuda hotelli esimesel korrusel asuvas tuntud Eesti restoranis MEKK, kus peakokk Rene Uusmees pakub külalistele Eesti moodsa köögikunsti hõrgutisi.

Tutvuge lähemalt Radisson Collection Hotel, Tallinn restoranidega: https://www.radissonhotels.com/et-ee/hotellid/radisson-collection-tallinn/restoran-baar

LISAVÕIMALUSED

Hotelli neljandal korrusel paikneb avar jõusaal ning lõõgastusala, kuhu kuulub 3 sauna – soome saun, aurusaun ja sanaarium, jaapani vann ja bassein.

KESKKONNAHOIU PRAKTIKAD JA GREEN KEY

Radisson Collection Hotel, Tallinn  on hea näide keskkonnasõbralikust tegutsemisest, kus on võetud kasutusele mitmed meetmed, mis aitavad vähendada keskkonnajalajälge ja toetavad jätkusuutlikkust.

Keskkkonnasõbralike meetmetena kasutatakse tubades halogeenlampide asemel energiatõhusaid LED-valgusteid. Koridoride ja konverentsiruumide põrandaid katab ringlusse võetud kalavõrkudest valmistatud reljeefne vaip. Printimisel kasutatakse kahepoolset printimist, kuid võimaluse korral proovitakse printimisvajadust üldse vältida. Restoranides pakutav toit on valmistatud peamiselt kohalikust toorainest ja toiduraiskamine on viidud miinimumini.

Samuti pakub Radisson Collection Hotel, Tallinn Carbon Neutral Meetings ehk süsinikdioksiidi neutraalseid koosolekuid ja konverentse, mille eesmärgiks on vähendada kasutaja süsiniku jalajälge. CO2 jalajälje kompenseerimine toimub koostöös First Climate‘iga, ühe maailma suurima süsiniku kompenseerimise organisatsiooniga, kes toetab projekte, mis võitlevad kliimamuutustega ja omavad positiivset mõju jätkusuutlikule arengule. Rohkem infot Carbon Neutral Meetings programmist on leitav Radisson Hotel Group ametlikul kodulehel: Carbon Neutral Meetings

Lisaks on hotellis käivitatud Green Housekeeping programm, mis kaasab külalisi Eesti looduse säilitamisse, luues võimaluse loobuda igapäevasest toakoristusest. Külalistel on ka võimalus panustada „Just a Drop“ programmi korduvkasutades vannitoa rätikuid. Rahvusvahelise projekti eesmärk on koguda lastele puhtast joogivett piirkondades, kus see on raskesti kättesaadav või reostatud.

Keskkonnasõbraliku tegutsemise üks oluline osa on heategevus, mida hotell ei ole ka unustanud, toetades SOS Lasteküla laste huviringe stipendiumidega. Samuti toetatakse heategevusfondi „Minu Unistuste päev“, mis viib ellu raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi ning läbi selle toetab laste ja vanemate vaimset tervist ning on oluline osa raviprotsessi tervikust.

Hotellile Radisson Collection Tallinn on väljastatud Green Key ökomärgis, mis tunnustab ettevõtte järjepidevat pühendumust keskkonna- ja jätkusuutlikkusele.

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 300
Hotellitubade arv: 287
Konverentsiruume: 8
Kaugus kesklinnast: 5 min jalutuskäiku
Kaugus lennujaamast: 10 min taksosõitu
Aadress
Rävala pst. 3, 10143 Tallinn