ASUKOHT

Esmaklassilist täisteenust pakkuv Radisson Collection Hotel Tallinn asub otse Tallinna südames ning on ideaalne peatuspaik nii äri-, konverentsi- kui ka puhkusereisil viibivatele külalistele. Radisson Collection Hotel avas uksed külalistele esmakordselt 1.mai 2022.

MAJUTUS

Hotellis on 287 tuba, millest kokku 19 sviiti, kuhu kuuluvad Presidendisviit, Premium sviidid ning 3 ainulaadset fitness varustusega sviiti. Kõikidest tubadest saab nautida imelisi vaateid Tallinnale.

KONVERENTSIRUUMID

Hotelli 2.korrusel asub 1000 ruutmeetri suurune konverentsikeskus, kus on8 erinevas suuruses kaasaegse varustusega nõupidamis- ja konverentsisaali. Suurim nimega „Tallinn“ mahutab 300 inimest.

TOITLUSTUS

Hotellis on 2 suurepärast restorani:
Restoran ISSEI – Katuserestoran ja baar koos Tallinna kõrgeima väliterrassiga, millelt avanevad imelised vaated Tallinna süda- ja vanalinnale. Restoran pakub Jaapani-Peruu kööki, mis on esimene Nikkei kontseptsiooni köök Balti riikides.

Restoran MEKK – Kohaliku toidukultuuriga saab tutvuda hotelli esimesel korrusel asuvas tuntud Eesti restoranis MEKK, kus peakokk Rene Uusmees pakub külalistele Eesti moodsa köögikunsti hõrgutisi.

LISAVÕIMALUSED

Hotelli neljandal korrusel paikneb avar jõusaal ning spaa, kuhu kuulub 3 sauna – soome saun, aurusaun ja sanaarium, jaapani vann ja bassein.

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 300
Hotellitubade arv: 287
Konverentsiruume: 8
Kaugus kesklinnast: 5 min jalutuskäiku
Kaugus lennujaamast: 10 min taksosõitu
Aadress
Rävala pst. 3, 10143 Tallinn