ASUKOHT

Modernne neljatärni superior Nordic Hotel Forum asub Tallinna südames – äri-, kaubandus- ja meelelahutusasutuste vahetus läheduses ning on ideaalne peatuspaik nii äri-,  konverentsi- kui ka puhkusereisil viibivatele külalistele. Nordic Hotel Forumis on 258 numbrituba ja konverentsikeskuses 6 multifunktsionaalset konverentsisaali, millest suurim mahutab kuni 200 inimest. Hotell läbis 2020-2021.a. põhjaliku renoveerimise.

MAJUTUS

Nordic Hotel Forumis on 258 numbrituba. Lisaks on hotellis spetsiaalsed toad allergikutele ja erivajadustega inimestele. Kõikides tubades on konditsioneer, LCD-televiisor, interaktiivne TV-süsteem, kaabeltelevisioon, tasuta traadita internetiühendus, otsevalimisega telefon, šeif, minibaar ja föön.

KONVERENTSIKESKUS

Nordic Hotel Forumi teisel korrusel asub konverentsikeskus, kus külaliste käsutuses on 6 erineva suurusega multifunktsionaalset konverentsi- ja nõupidamiste saali. Ruumid sobivad nii koosolekuteks, konverentsideks, pressikonverentsideks, firmapidudeks kui ka pulmadeks. Suurim konverentsisaal mahutab kuni 200 inimest. Konverentsiruumid on varustatud kaasaaegsete tehniliste seadmetega: OHP (grafoprojektor), data-projektor, DVD/VCR, ekraan, mikrofonisüsteem, sünkroontõlke kabiinid saalis Sirius, pabertahvel ja markerid ning tasuta traadita internetiühendus. Konverentsikeskuse ruumides on ka Soome firma Genano mobiilsed viirusetõrjelahendused, mis eemaldavad õhust nii nanoosakesed, bakterid kui viirused.

 

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Sirius 200 120 64 250 96 222
Capella 120 70 44 150 64 131
Arcturus 70 36 28 80 32 71
Vega 46 28 24 49
Altair 40 20 16 43
Miitsar 12 26
Wolf 20 16 12

 

TOITLUSTUS

Nordic Hotel Forum pakub külastajatele kahte eripalgelist restorani. Esimene neist, restoran Noho, ühendab endas Jaapani ja põhjamaise köögi parimaid maitseid, mida serveeritakse avatud köögis külaliste pilgu all. Lisaks huvitavale menüüle pakub Noho ka ainulaadset söögikogemust tänavaalale paigutatud  klaasist ja soojendusega “tarudes”, mis on spetsiaalselt disainitud arhitekt Indrek Allmanni poolt.

Teine restoran, Nomel, asub hotelli esimesel korrusel ning on mõeldud eelkõige hotelli- ja konverentsikülalistele. Valgusküllane ja elegantne Nomel on suurepärane koht erinevate sündmuste korraldamiseks, olgu selleks konverentsilõunad, banketid või galaõhtusöögid. Restoran mahutab kuni 200 inimest laudades ja kuni 400 inimest püstijala vastuvõtul. Restorani suurest saalist on võimalik lükandustega eraldada kaminaga ruum, mis on ideaalseks valikuks privaatsematele üritustele. Kaminasaalis on kohti 40le.

Keskne asukoht, moodne ja turvaline miljöö, multifunktsionaalsus, kaasaaegne tehniline võimekus koos suurepärase köögi ja hooliva teenindusega muudab restorani Nomel iga ürituse võrratuks toimumispaigaks.

LÕÕGASTUSKESKUS

Nordic Hotel Forumi lõõgastuskeskus asub kaheksandal korrusel vaatega Tallinna vanalinnale. Külaliste käsutuses on sisebassein (5 x 9 m), mullivann, leili- ja aurusaun ning treeningruum, mis on hotellis majutuvatele külalistele avatud 24h.

GREEN KEY ÖKOMÄRGIS JA KESKKONNASÄÄSTLIKUD KONVERENTSILAHENDUSED

Nordic Hotel Forumil on juba alates 2010. aastast au kanda keskkonnamärgist Roheline Võti. Nordic Hotel Forumis järgitakse  igapäevatöös keskkonnasõbralikke põhimõtteid, alates prügi sorteerimisest, led-lampidest kuni veesäästliku sanitaartehnika ja energiatõhusate köögiseadmete kasutamiseni.  Hotellitubade päevakoristus toimub vaid klientide soovil. Enamikus tubadest kasutatakse pesuvahendite korduvtäidetavaid dosaatoreid. Hommikusööki serveeritakse väiksematelt nõudelt ning tuletatakse ka külastajatele meelde, et toitu tuleks ette tõsta just nii palju, kui ära süüa suudetakse. Kogu maja energiavarustust, valgustust ja kütmist juhitakse hoone digitaalse haldussüsteemi kaudu.  Jäätmeid kogutakse liigiti.

Hotellis kasutatakse mugavat paberi-ja kontaktivaba iseteeninduslikku registreerimislahendust. Hotellikülastajad saavad oma nutiseadme kaudu järjekorravabalt vormistada check-in´i, avada virtuaalse võtmega numbritoa ukse, tasuda majutuse ja lisateenuste eest ning külastuse lõpus mugavalt ja kiirelt hotellist välja registreeruda.

Hotelli katusel on kuus mesitaru, kus toimetavad 360 000 usinat linnamesilast, kes lisaks maitsva mee valmistamisele aitavad suviti Tallinna parke ja rohealasid tolmeldada ja õitsvana hoida.

Hotellihoone on pälvinud ka  rahvusvahelise jätkusuutlikkuse sertifikaadi ja kinnisvara kvaliteedimärgise BREEAM In-Use.

Lugege hotelli keskkonnaalastest jõupingutustest lähemalt  Nordic Hotels vastutustundlik ettevõtlus

 

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 200
Hotellitubade arv: 258
Konverentsiruume: 7
Kaugus kesklinnast: Asub keskuses
Kaugus lennujaamast: 12 min taksosõit
Materjalid
Nordic Hotel Forum factsheet & conference centre
Aadress
Viru väljak 3, Tallinn