ASUKOHT

Modernne neljatärni superior Nordic Hotel Forum asub Tallinna südames – äri-, kaubandus- ja meelelahutusasutuste vahetus läheduses ning on ideaalne peatuspaik nii äri-,  konverentsi- kui ka puhkusereisil viibivatele külalistele. Nordic Hotel Forumis on 258 numbrituba ja konverentsikeskuses 6 multifunktsionaalset konverentsisaali, millest suurim mahutab kuni 200 inimest.

Hotell läbis 2020-2021.a. põhjaliku renoveerimise ning taasavati 2021.a.augustis.

Nordic Hotel Forum on sertifitseeritud Rohelise Võtme (The Green Key) hotell, jälgides jätkusuutlikust ja keskkonnasäästlikust toetavaid standardeid.

MAJUTUS

Nordic Hotel Forumis on 258 numbrituba. Lisaks on hotellis spetsiaalsed toad allergikutele ja erivajadustega inimestele. Kõikides tubades on konditsioneer, LCD-televiisor, interaktiivne TV-süsteem, kaabeltelevisioon, tasuta traadita internetiühendus, otsevalimisega telefon, šeif, minibaar ja föön.

KONVERENTSIKESKUS

Nordic Hotel Forumi teisel korrusel asub konverentsikeskus, kus külaliste käsutuses on 6 erineva suurusega multifunktsionaalset konverentsi- ja nõupidamiste saali. Ruumid sobivad nii koosolekuteks, konverentsideks, pressikonverentsideks, firmapidudeks kui ka pulmadeks. Suurim konverentsisaal mahutab kuni 200 inimest. Konverentsiruumid on varustatud kaasaaegsete tehniliste seadmetega: OHP (grafoprojektor), data-projektor, DVD/VCR, ekraan, mikrofonisüsteem, sünkroontõlke kabiinid saalis Sirius, pabertahvel ja markerid ning tasuta traadita internetiühendus.

Konverentsikeskuse ruumides on ka Soome firma Genano mobiilsed viirusetõrjelahendused, mis eemaldavad õhust nii nanoosakesed, bakterid kui viirused. Täiendava usaldusmeetmena pakutakse hotelli ja konverentsikeskuse külalistele Eestis loodud kaelaskantavaid õhupuhasteid Respiray, mis puhastavad UV-kiirguse abil 99 protsenti sissehingatavast õhust ning suunavad puhta õhu kandja suu ja nina piirkonda

 

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Sirius 200 120 64 250 96 222
Capella 120 70 44 150 64 131
Arcturus 70 36 28 80 32 71
Vega 46 28 24 49
Altair 40 20 16 43
Miitsar 12 26
Wolf 20 16 12

 

TOITLUSTUS

Hotellis on nüüd ühe restorani asemel kaks. Senise lobby-baari laiendatud alal on avatud väga eripärane restoran Noho, kus Jaapani ja põhjamaise köögi tippmaitsed valmistatakse külaliste silme all avatud köögis. Noho uus peakokk on viimati Schlössle Hotels Groupi ja Stenhusi restorani peakokana töötanud Timofei Monahhov. Noho kontseptsiooni ja menüü valmimist nõustas ka aastaid nii Jaapanis kui ka Skandinaavias elanud suur toidufänn Riho-Bruno Bramanis. Peale eksootilise köögi on Noho eripära tänavaalale paigutatud kaheksa nelja- kuni kaheksakohalist teistest külastajatest eraldatud klaasist ja soojendusega taru, mille disainis arhitekt Indrek Allmann.

Nordic Hotel Forumis avati pärast renoveerimist ka teine, peamiselt just hotelli- ja konverentsikülalistele mõeldud uus restoran Nomel-  esimesel korrusel asuv valgusküllane, elegantse stiiliga restoran. Nomeli võimalusterohke interjöör koos kaasaaegsete tehniliste lahendustega muudab restorani parimaks valikuks erineva suuruse ja otstarbega sündmuste korraldamiseks. Konverentsilõunad, banketid, pidulikud üritused, püstijala vastuvõtud, galaõhtusöögid – kõik on Nomelis oodatud.

Restoran mahutab laudades paigutusega 200 kohta ja püstijala ürituse saab korraldada 400le külalisele. Restorani suurest saalist on võimalik lükandustega eraldada kaminaga ruum, mis on ideaalseks valikuks privaatsematele üritustele. Kaminasaalis on kohti 40le.

Hoolitsedes külaliste turvalisuse eest on vastrenoveeritud restorani paigaldatud Genano mobiilsed õhupuhastid, millega õhk puhastatakse 99,9% ulatuses bakteritest ja viirustest.

Keskne asukoht, moodne ja turvaline miljöö, multifunktsionaalsus, kaasaaegne tehniline võimekus koos suurepärase köögi ja hooliva teenindusega muudab restorani Nomel iga ürituse võrratuks toimumispaigaks.

LÕÕGASTUSKESKUS

Nordic Hotel Forumi lõõgastuskeskus asub kaheksandal korrusel vaatega Tallinna vanalinnale. Külaliste käsutuses on sisebassein (5 x 9 m), mullivann, leili- ja aurusaun ning treeningruum, mis on hotellis majutuvatele külalistele avatud 24h. Lõõgastuskeskuses on müügil lai valik tervislikke jooke nii lastele kui täiskasvanutele.

 

 

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Kersti Vaino

Müügi- ja turundusdirektor

+372 622 2915

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 200
Hotellitubade arv: 258
Konverentsiruume: 7
Kaugus kesklinnast: Asub keskuses
Kaugus lennujaamast: 12 min taksosõit
Materjalid
Nordic Hotel Forum factsheet & conference centre
Aadress
Viru väljak 3, Tallinn