Fotografiska on Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud fotokunstikeskus.
See on Telliskivi Loomelinnaku südames asuv kohtumispaik, kus saavad kokku maailmatasemel kunst, hea toit, muusika, disain ja avatud mõtteviis. Fotografiska Tallinna kontseptsioon hõlmab näituste ja sündmuste ala, kohvikut, restorani ning fotokunsti- ja kingipoodi. Fotografiskas on mitmekülgsed võimalused nii 20 kui 500 ja rohkemagi külalisega sündmusteks.

SÜNDMUSTE SAAL
Sündmuste saal maja I korrusel on avar ja valgusküllane, ruumi kujundamise võimaluste poolest mitmekülgne. Kõrgel tasemel heli-ja valguslahenduste ning seminaritehnikaga varustatud saal on sobilik seminarideks ja koosolekuteks, püstijala vastuvõttudeks, õhtusöögipidudeks, kino-või kontserdiõhtuks. Saali üles ehitades saab sirmide ja kardinatega väiksema seltskonna jaoks õdusamat olemist luua, teisalt kohvikusse või hoovialale laienedes suursündmuste jaoks sobilikku ruumilahendust pakkuda.

Püstijala vastuvõtt

Teatristiil

Banketilauad

Pindala (m²)

Saal 150 260 130 250
Saal + kohvik 300 260 150 500
Saal + Kohvik + Hooviala 600 260 150 750

 

KOHVIK
Näituseelamused vajavad aega ja kohta, et nende üle muljetada. Maja esimesel korrusel asub tervisliku menüüga hubane kohvik, kus aukohal oma maja pagarite küpsetised… et saaksid võtta hetke, et nautida elu ja olemist. Menüüvalikud on sobilikud ka kaasahaaramiseks – alati Fotografiska võtmes, fookuses õiest juureni taimne ja läbi maitsete inspireerides teadlikumat maailma.
Seesama avara miljööga kohvik pakub ruumi laiendamise võimalust ka kõrvalasuvale saalile. Kahte ala ühendades saame pakkuda pinda suurematele kogunemistele – olgu selleks pidulik vastuvõtt või meeleolukas kontsert.

HOOVIALA
Suuremateks sündmusteks saame saali laiendada hoovialale ja/või kohvikusse, avardades miljööd ja pinnalaotust. Privaatset ala saab kasutada erinevate vabas õhus sobilike sündmuste planeerimiseks või toetada elegantse telgil-või katusealusega.

TOITLUSTUS
Lehest juureni, ninast sabani. Fotografiska kasutab fotokunsti mõjujõudu, et kasvatada teadlikkust ja luua positiivseid mõjutusi ühiskonnas. Jätkusuutlik mõtteviis rakendub kõiges mida teeme.  Järgides meie visiooni inspireerida teadlikumat maailma, soovime suunata inimesi jätkusuutlikumatele toitumisharjumustele nii restoranis, kohvikus kui sündmuste cateringis. Toitlustus kui tervik töötab null-kulu põhimõttel (‘lehest juureni, ninast sabani’). Oma tegevusega ei tekitata jäätmeid juurde ning toidu- ja joogivalmistamisel kasutatakse uudseid leidlikke viise. Tegemist ei ole fine dining elamusega, kuid pakume maitsvat ja ausat toitu. Maja peakokal Peeter Pihelil on olnud mitmekülgne karjäär nii Eestis (Pädaste mõisas), Rootsis (Fäviken Magasinet Järpenis) kui ka Prantsusmaal (Fulgurances Pariisis). 2017.aastal oli ta Eesti Euroopa Liidu eesistumise õhtusöökide peakokk.

JÄTKUSUUTLIKKUSE HEA TAVA
Meie jätkusuutlik meelelaad on põimitud kõigesse mida teeme. Inspireerides teadlikumat maailma, soovime juhtida tähelepanu keskkonnasäästlike lahenduste loomisele ka sündmuskorralduse inventaris ja dekoratsioonides. Kutsume üles mitte kasutama ühekordseid vaipasid, plastikut, õhupalle, suuri lõikelillede seadeid ja teisi sarnaseid lahendusi, mida ei saa taaskasutada ning mis kuhjuvad sündmuse järgselt prügihunnikuks. Oleme nendel teemal meelsasti konkreetsemate päringute puhul nõuandvaks toeks.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST
Fotografiska Tallinn majasisene sündmuskorralduse meeskond on kogenud ja asjatundlik tugi kõikides planeerimise aspektides, nii maja teenuste kui lisavõimaluste osas. Rõõmuga tervitame teid, lisaküsimused ja päringud on alati teretulnud!

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 260
Konverentsiruume: 1
Kaugus kesklinnast: 20 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 20 min taksosõit
Aadress
Telliskivi 60a-8, Tallinn