RGB Baltic on teie tehnikapartner loomaks inspireerivaid lahendusi. Pakume sellega seotud tehnilisi teenuseid, projektijuhtimist ja seadmeid.

RGB on õige tehnikaparner teie kõige olulisemate sündmuste organiseerimisel. Sõltumata sellest, kas korraldate konverentsi, rockfestivali või firmapidu – kui soovite oma üritusega muljet avaldada, ning et kogu tehniline pool oleks professionaalselt koordineeritud ja ellu viidud, siis pöörduge meie poole.

Oleme paindlikud, asjatundlikud ja loovad. Väikestest pidudest suurte rahvusvaheliste sündmusteni – meie käsitööna teostatud lahendused toovad teid ja teie sündmuse silmapaistvalt esile. Pöörame piisavalt tähelepanu detailidele ja esitame oma projektid ja pakkumised detailselt ja läbipaistvalt. Saate selle, mida oleme teile lubanud – tervikliku kogemuse.

RGB edu võti on meie meeskond. RGB ühendab valdkonna parimad spetsialistid üheks meeskonnaks, võimaldades neile väljundit ja vahendeid realiseerida oma kutsumust kõrgeimal professionaalsel tasemel, mis teeb võimalikuks meie klientide eesmärkide saavutamise kõrgetasemelisel ja looval viisil.

RGB meeskond jaguneb spetsialiseeritud osakondadeks:

  • The sound of your event– helivõimendusseadmed ja teenused
  • The atmosphere of your event – valguskujundus ja efektvalgus
  • The look of your event – videoseadmed ja videopiildi live produktsioon
  • The content of your event – videomaterjali eel- ja järeltöötlus
  • The Onlive –virtuaalürituste tehnoloogia, video voogedastus ja online platvormid
  • The structure & design of your event – lavad, lavakujundus ja konstruktsioonid
  • The equipment for your needs – seadmete rent ka ilma teenusteta
  • The System integration – püsipaigaldatava tehnika projektid ja müük

RGB teostatud sündmuste porftolio sisaldab suuremaid muusikafestivale, konverentse, firmaüritusi, tippkohtumisi ja spordiüritusi Eestis ja piiri taga. Meie viimaste tegemistega saate tutvust teha meie facebooki lehte külastades.

RGB asutati 2005. Tänaseks on RGB üks suurimaid ürituste produktsiooni ettevõtteid Baltikumis. Meil on tööl üle 50 tippspetsialisti ja teostame igal aastal suurusjärgus 500 projekti.

 

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Peeter Randväli

Tegevpartner

+372 50 12 445

peeter@rgb.ee

Kodulehekülg