DMC Nordic Estonia

DMC Nordic Estonia on suure kogemusega sissetuleva turismi teenuseid pakkuv ettevõte Eestis. Ettevõte kuulub DMC Nordic Group´i, millel on reisibürood ka Taanis, Rootsis ja Norras.

DMC Nordic Estonial on kaks tegevussuunda: kruiisilaevade maapealne teenindamine Eestis ning nõupidamiste, motivatsioonireiside, korporatiivürituste, kohtumiste, konverentside, erihuvidega gruppide reiside korraldamineTallinnas ja mujal Eestis.

Aitame rõõmuga kokku panna reisi või sündmuse eelarve, kuid leiame sobivad lahendused ka etteantud eelarve raames. Oleme valmis aitama korraldusega A-st Z-ni – bussitransfeerid, majutus, ruumid ja tehnika sündmuseks, meelelahutusprogramm, ekskursioonid, kaaslaste programm, õhtusöök, väliskülaliste ettevõtete külastused või kohtumised start-up etevõtetega, team-building tegevused siseruumides ja looduses, jne. – kuid võite ka jagada oma ürituse korraldamise koormust, usaldades meie hoolde vaid osa üritusega seonduvatest teenustest.

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
DMC Nordic Estonia

Pirita tee 20/2-318 12011 Tallinn

+372 668 1126

estonia@dmc-nordic.com

Kodulehekülg