TUTVUSTAME LIIKMEID: Centennial Hotel Tallinn

Centennial Hotel Tallinn on Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks avatud mõnus elustiilihotell Tallinnas. Uurisime hotelli turundusjuhilt Ingrid Sepalt, kuidas nende hotell sobib üritusteks ja mida üldse tähendab hotelli uhke nimi.

Mida tähendab teie hotelli nimi, Centennial?

Modernse arhitektuuri, valgusküllase interjööri ning kaasaegsete mugavustega Centennial Hotel Tallinn on sümboolselt pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. Hotelli nimi ei ole valitud juhuslikult, vaid tuleneb ladinakeelsest sõnast „Centum”, mis tähendab 100. aastapäeva tähistamist.

Hotell jutustab külastajatele Eesti iseseisvuse lugu disaini visuaalses keeles – hotelli tubadesse on integreeritud stiilielemendid, mis kajastavad erinevad hetki läbi Eesti Vabariigi 100-aastase ajaloo.

Millisteks üritusteks Centennial eriti hästi sobib?

Centennial Hotel Tallinnas konverentsikeskuses on 3 erineva suurusega ja loomuliku päevavalgusega seminariruumi, suurim ruum Visioon mahutab kuni 100 inimest ja väikseim ruum Inspiratsioon 30 inimest. Kõik ruumid on varustatud kaasaegse tehnikaga ning on laialdaste kasutusvõimalusega sobides nii koolitusteks, koosolekuteks kui ka erinevat tüüpi team building üritusteks. Eriti hästi sobib meie konverentsikeskus nende ürituste läbiviimiseks, kus vajatakse ühte suurt ja kahte väiksemat ruumi, sel juhul on võimalik kogu konverentsikeskus oma privaatseks kasutuseks rentida.

Kui suur on teie restoran ja millist toitu pakute?

Meie hubases restoranis on 100 istekohta. Menüü sisaldab nii Eesti kui ka Euroopa köögi roogasid ning sobivat leiab endale igaüks. Üle 10 inimese grupid saavad valida 2-, 3- ja 5-käigulise menüüde vahel sobivaima. Restoranis „100“ saab nautida ka roogasid piduliku õhtusöögi menüüst. Tegu on ideaalne kohaga firmapidude, sünnipäevade ja jõulupidude tähistamiseks. Enne restorani saab seltskonnaga koguneda baariga lounge-alal, mis sobib ideaalselt külaliste vastuvõtmiseks enne peasaali sisenemist.

Kas pakute oma maja poolt üritustele juurde ka põnevaid lisategevusi? 

Pakume külastajatele võimalust võtta osa privaatsest džinni töötoast, mida viib läbi restorani peakokk Ragmar Haabma isiklikult. Koolitusele on oodatud alates 10-liikmelised seltskonnad ning koolituse käigus tehakse tutvust džinni ajaloo ja omadustega, iga üks saab maitsta ja valmistada oma kokteile, mille kõrvale sobitab peakokk maitsvad suupisted. Koolituse joogivalikusse kuuluvad erinevad üle maailma tuntud premiumklassi käsitöödžinnid, mida üks tõeline džinnientusiast kindlasti maitsma peaks. Koolituse kohta saab uurida lisainfot ja saata päringu emaili teel fb.kwh@uhotelsgroup.com.

Kuidas on teie hotellis lood kestlike põhimõtete järgmisega ehk  mida teete omalt poolt planeedi säästmiseks?

Hetkel töötame aktiivselt Green Key sertifikaadi omamise suunal. Oleme võtnud kohustuseks vähendada oma keskkonnamõju nii töötajate kui külastajate abiga alustades jäätmete vähendamisest asendades erinevad ühekordsed tarvikud ja pakendid taaskasutatavatega ning lõpetades toidu koostisosade hankimisega restoranis. Kasutame ka keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid ning oleme hotelli hoovi paigaldanud elktriautode laadimisjaama, et aidata kaasa fossiilkütuste tarbimise vähendamisele.

Kas teil on ka jõuludeks mõni eripakkumine?

Talvehooajal pakume ettevõtetele korraldada erinevas suuruses jõulupidu. Pakkumises sisaldub ruumi rent, tervitusjook ja pidulik õhtusöök. Kliendil on võimalus ise valida, kas soovitakse buffet või käigumenüüd, hind inimese kohta on alates 42 EUR. Praegu kehtib ka eripakkumine – kui broneerida jõulupidu enne 20.10.23, pakume tervitusjooki maja kulul. Päringuid ootame emailile events.cht@uhotelsgroup.com.

Kuidas teie juures üritust broneerida?

Ürituse broneerimiseks palume võtta ühendust meie ürituste müügijuhiga e-maili teel events.cht@uhotelsgroup.com

Centennial on osa Unique Hotels Group-ist. Mis see Unique Hotels Group  on ja millised hotellid veel sinna gruppi kuuluvad?

Unique Hotels on väike grupp elustiilihotelle, mis on Eestis tegutsenud juba 20 aastat. Neli meie hotelli, von Stackelberg, Kreutzwald Hotel Tallinn, Centennial ja City Hotel Tallinn asuvad Tallinna kesklinnas, kiviviske kaugusel linna peamistest vaatamisväärsustest ning kaunil Lahemaa põhjarannikul, eemal linnamürast asub meie viies hotell – Vihula Mõis. Kõikide hotellidega saab lähemalt tutvuda kodulehel www.uhotelsgroup.com

 

 

Riine Tiigi

Turundusjuht