SUURIMAD KONVERENTSIHOTELLID TALLINNAS

Eesti pealinn on mitmekesine – lisaks muinasjutulisele vanalinnale, paelub Tallinn oma külastajaid ja ka linnaelanikke modernse hõngu, omapärase arhitektuuri ja elava kultuurieluga. See suurepärane 450 000 elanikuga linn on kodune ja kompaktne ning enamik vaatamisväärsusi, huvitavaid kohti ja restorane on kõik jalutuskäigu kaugusel.

Tallinna kesklinnas leidub ka mitmeid suurepäraseid konverentsihotelle, neist suurimad pakuvad lisaks majutusele ja konverentsikeskusele,  ka laia valikut erinevaid lisateenuseid – nagu toitlustus, tehniline tugi, nõustamine või lõõgastumine.

Enamus suurtest hotellidest kuuluvad rahvusvahelistesse hotellikettidesse ja lähtuvad teenuse pakkumisel ette kirjutatud standarditest. Selline lähenemine võib tellija seisukohast tunduda mõnikord piirav, kuid on tegelikult pigem kindlustunnet ja usaldusväärsust pakkuv. Konverentsihotellide teenindus peab olema nõuetekohane mistõttu teavad teenindajad täpselt, kuidas ette valmistada ruume, kohvipause ja muid vajalikke teenuseid. Samuti on reeglina hästi välja koolitatud ja kogemustega ka nõustav personal. Hotellid pakuvad sageli abi ka muude vajalike teenuste hankimisel – näiteks  transpordi tellimine või lisatehnika hankimine. Lisaks eelpool mainitule, saab ka esmapilgul kõige tavalisemana tunduva konverentsiruumiruumi muuta tänapäevaste “tulede ja viledega”  kiirelt just selliseks, mida sündmuse iseloom nõuab. Seetõttu tasub kindlasti kaaluda erinevate sündmuste korraldamist just konverentsihotellis. Annamegi teile siinkohal ülevaate pealinna suurimatest rahvusvahelistest ketihotellidest ja nende võimalustest erinevate konverentside ja sündmuste korraldamisel.

HILTON TALLINN PARK HOTEL

 

See vapustav 5* hotell asub vaid lühikese vahemaa kaugusel Tallinna peamisest äripiirkonnast, ajaloolisest vanalinnast ja sadamast ning pakub 202 kaasaegset tuba, kust avaneb panoraamvaade maast laeni akendest. Tipptasemel konverentsikeskuses on kümme koosolekuruumi, mis mahutavad kuni 800 inimest, sealhulgas 530-kohaline ballisaal koos eelfunktsionaalse ala ja raskeveokite juurdepääsupunktiga, mis võimaldab juurdepääsu autoga. Lisaks saavad külalised lõõgastuda luksuslikus Eforea spaas, kus on 15-meetrine soojendusega sisebassein, mullivann, saun, aurusaun, lõõgastustuba, mitu protseduurituba ja mõnus päikesepaisteline terrass.

  • Hotellitubade arv: 202
  • Koosolekuruume kokku: 7 (jagatuna 10)
  • Mahutavus: teatristiilis 500, vastuvõtu-stiilis 800, bankett 270 – 300 külalist
  • Koduleht: www.tallinnpark.hilton.com

Lisainfo ja tellimused:
Ahto Loper
Müügidirektor
+372 53 818716
ahto.loper@hilton.com

 

SWISSOTEL TALLINN

See rahvusvaheline luksushotell asub otse pealinna südames, linna kõrgeimas hoones kust avaneb muljetavaldav vaade vanalinnale ja Läänemerele. 238 elegantselt sisustatud tuba on varustatud tipptehnoloogiaga. Swissotel Tallinn pakub erinevaid koosolekuruume nii rahvusvaheliste konverentside kui ka väikeste erakohtumiste jaoks. Kokku on hotellis 7 koosolekuruumi, sealhulgas üks Eesti suurimaid ballisaale (481 ruutmeetrit). Pürovel Spa & Sport on ideaalne koht lõõgastumiseks, pakkudes erinevaid saunu ja laia valikut hooldusi –  vesiravist kuumakivimassaažini.

  • Hotellitubade arv: 238
  • Koosolekuruume kokku: 4 (jagatuna 7)
  • Mahutavus: teatristiilis 500, vastuvõtt 500, bankett 300
  • Koduleht: www.swissotel.com/tallinn

Lisainfo ja tellimused:
Müügiosakond
+372 624 2441
sales.tallinn@swissotel.com

RADISSON COLLECTION HOTEL, TALLINN

See uhiuus 5-tärni hotell avati 2022. aasta mais ja asub otse Tallinna südalinnas, äri-, ostu- ja meelelahutuspiirkondade lähedal ning jääb vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusele võluvast vanalinnast. Hotellis on 287 luksuslikku tuba, kus on läbi mõeldud sisustus erinevate disain-elementidega, pakkudes mitmesuguseid funktsioone mis muudavad teie külastuse erakordseks. Teisel korrusel asuvas 1000 ruutmeetri suuruses konverentsikeskuses on 8 valgusküllast ruumi, mis mahutavad 10-300 külalist. Radisson Collection Hotel’i 24. korrusel  on  katuserestoran-baar ISSEI . Restoranist avaneb panoraamvaade Tallinnale ja seal serveeritakse Jaapani-Peruu toite ja jooke. See on esimene Nikkei stiilis restoran Balti riikides. Lisaks saavad külalised nautida kohalikke kulinaarseid hõrgutisi esimesel korrusel asuvas kuulsas Eesti restoranis MEKK.

Lisainfo ja tellimused:
Vitali Makejev
Kommertsdirektor
+372 56 450650
vitali.makejev@radissoncollection.com

 

RADISSON BLU HOTEL OLÜMPIA

See kaasaegne 4* hotell asub Tallinna südalinnas, vaid 10 min jalutuskäigu kaugusel vanalinnast ja on üks pealinna tuntumaid vaatamisväärsusi. Radisson Blu Hotel Olümpia’s on 390 hubaselt sisustatud külalistetuba. Hotelli konverentsi- ja üritustekeskuses on 13 multifunktsionaalset ruumi. Üheskoos katavad need üle 1300 m2 põrandapinna ja mahutavad kuni 1000 inimest. Ainuüksi suurim ruum mahutab 500 inimest. Hotellis on ka restoran, kohvik, fuajeebaar ja 26. Korruse tervisekeskus Club 26. Restoran Senso ja kaks banketisaali mahutavad kokku kuni 400 inimest.

Lisainfo ja tellimused:

Jarno Mürkel
Müügidirektor
+372 631 5304
jarno.murkel@radissonblu.com

ORIGINAL SOKOS HOTEL VIRU

Original Sokos Hotel Viru asub Tallinna südames, otse keskaegse vanalinna väravas. Sellest värvika ajalooga hotellist on saanud üks linna tuntumaid vaatamisväärsusi. Hotellis on 516 kaasaegset tuba, kust avaneb suurepärane vaade merele või linnale. Viru kaubanduskeskuse ja konverentsikeskusega ühendatud hotellis on kokku 11 koosolekuruumi –  kõik loomuliku valgusega. Ainuüksi suurim saal mahutab 500 külalist. “Show & Dinner” stiilis restoran Merineitsi mahutab toitlustamiseks kuni 350 inimest.

Lisainfo ja tellimused:
Tiiu-Tuuli Sulg
Müügijuht
+372 6809 306
tiiutuuli.sulg@sok.fi

PARK INN BY RADISSON MERITON CONFERENCE & SPA HOTEL TALLINN

See kaasaegne hotell asub pealinna südames ning pakub lihtsat juurdepääsu vanalinnale, Riigikogule ja Telliskivi loomelinnakule. Hotellis on 465 kaasaegset tuba, 12 koosolekuruumi ning lõõgastus- ja spordiala koos tervisespaa ja spordiklubiga. Suurim koosolekuruum mahutab teatristiilis kuni 380 inimest.

Lisainfo ja tellimused:
Svitlana Lytvynenko
Müügidirektor
+372 5657 5853
svitlana.lytvynenko@parkinn.com

Terje Kangro

Turundusspetsialist