2022

 • Aasta Konverentsiteo tiitli üle 300 osaleja kategoorias pälvis Mindvalley University. Mindvalley University on kolm nädalat kestev enesearengu teemaline haridusprogramm-suveülikool, mis tõi 2022. aasta juulis Tallinnasse Kultuurikatlasse 1830 osalejat, neist 1647 välismaalt.
 • Kuni 300 osalejaga konverentside hulgas võitis Aasta Konverentsiteo Euroopa muuseumide aastakonverents ning auhindade gala.Tegemist on muuseumivaldkonna suurima ja tähelepanuväärseima üritusega, mis 2022. aastal toimus Tartus, Eesti Rahva Muuseumis.
 • Aasta Korporatiivsündmuse kategoorias pälvis võidu Wise Days 22 – Globaalse tehnoloogiaettevõtte Wise’i töötajate suveüritus Eestis. Kokku osales üritusel 2000 Wiserit, sealhulgas mitmed töötajad Wise’i teistest kontoritest Ühendkuningriigist, Ungarist, Singapurist, Ameerika Ühendriikidest ning Brasiiliast.
 • Innovatiivseima Konverentsilahenduse tiitel läks seekord rahvusvahelisele teaduskonverentsile Evolving Challenges in European Economies (ECEE) . Tegemist on unikaalse konverents-suvekoolide seeriaga, mida on korraldatud Tallinnas juba 15 aastat Tallinna Tehnikaülikooli, Eesti Panga ja USA teadusühingute koostöös.

2019

 • Aasta Konverentsitegu 2019, 300 ja enama osalejaga konverentsi kategooria võitja
  JCI (Junior Chamber International) maailmakongress.
  Kongressi korraldaja Kai Greenbaumi sõnul pandi vabatahtlike abil konverentsi korraldades suurt rõhku keskkonnasäästlikkusele ja taaskasutusele: „Kui kogu maailmas arutletakse kliimaprobleemide üle ja on tekkinud diskussioon ka suurte rahvusvaheliste konverentside jalajälje üle, siis meie otsustasime võimalikult vähe tarbida ja kasutada ära digilahendusi. Näiteks ei printinud me eraldi konverentsi kaelapaelasid, vaid korduvkasutasime eelmiste konverentside kaelapaelasid.“
 • Aasta Konverentistegu 2019, 100-300 osalejaga konverentsi kategoorias võitja
  ISCI – (International Society for Child Indicators) konverents toimus esmakordselt nii väikeses linnas nagu Tartu. ISCI konverents on suurim rahvusvaheline teaduskonverents, mis keskendub laste heaolu eri aspektidele ja varem on see toimunud suurlinnades Montrealis, Soulis, New Yorgis, Kaplinnas, Sydneys ja Chicagos. „Tartusse kogunesid lasteuuringute absoluutsed tipud, et arutleda nii teaduslikult kui praktiliselt, kuidas mõõta ja mõista lastelt kogutud arvamusi ja hinnanguid nende elu eri aspektide kohta maailma eri paigus; kuidas toimivad lapsed täiskasvanute poolt loodud õigussüsteemis; millised on lapse väärkohtlemise otsesed ja kaugemad mõjud; millised on lastekaitse eetilis-moraalsed kaalutlused jne,“ tõi konverentsi korraldaja Dagmar Kutsar Tartu Ülikoolist välja põhjused, miks ISCI kongress oli Eestile nii oluline.
 • Leidlik Konverentsilahendus 2019 tiitliga tunnustati rahvusvahelise konverentsi korraldamisel kasutatud uudset või erilist lahendust – Bolt Summer Summit 2019

2018

 • Aasta Konverentsitegu 2018 võitja: Euroopa organisatsiooniuurijate ühenduse EGOS kollokvium
  Estonian Business School’i poolt korraldatud EGOS kollokvium on läbi aegade suurima osalejate arvuga Eestis toimunud teaduskonverents. Konverentsi Eestisse toomisega nähti mitu aastat vaeva ja arvestades, et paljud sarnase osalejate arvuga ja väiksemadki konverentsid jäävad Eestisse ruumipuudusel tulemata, on EGOSe kollokviumi Tallinnas toimumine meie konverentsimaastikul erakordne sündmus.
  Konverentsi raames toimus mitmeid vastuvõtte Tallinna kauneimates lokatsioonides nagu Mustpeade Maja, Õpetajate Maja, Estonia Kontsertsaal ja Kultuurikatel. Külastajatele korraldati linnaeksursioone, mille käigus oli neil võimalik tutvust teha Tallinna Vanalinna mitmetahulise ajalooga. EV100 inspireerituna oli konverentsi avaürituse temaatika tutvustada Eesti kultuuri ja kujunemislugu nii helis, pildis kui kulinaarselt.
  EGOS Colloquim’i korraldamine oli nii regionaalpoliitiliselt, majanduslikult kui ka intellektuaalselt kaaluka tähtsusega. Ligemale 2000 inimest kannab edasi sõnumit Eestist!
 • Innovatiivseima konverentsi auhind läks TalTech Visioonikonverentsile ning Mindvalley U-le.

2017

 • Aasta Konverentsitegu 2017 võitja:
  Tallinna digitaalvaldkonna tippkohtumine (Digital Summit 2017) ja
  Euroopa Loomakasvatuse Föderatsiooni (EAAP) aastakonverents.

Aasta Konverentsitegu 2017 tiitli pälvinud Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames koostöös Euroopa Ülemkogu eesistuja ja Euroopa Komisjoniga korraldatud digitaalvaldkonna tippkohtumine tõi 29. septembril 2017 Tallinnasse kokku ELi riigipead ja valitsusjuhid. Kokku oli konverentsi delegaatide arv 1500, kellest 1000 tulid teistest liikmesriikidest. Lisaks sellele tuli Tallinnasse sündmust kajastama 420 ajakirjanikku. Digitippkohtumine oli suurim ja olulisim sündmus Eesti EL eesistumise ajal. Mitte kunagi varem ei ole Eestit korraga külastanud 25 Euroopa Liidu riigi valitsusjuhti või riigipead (sh Theresa May, Emmanuel Macron ja Angela Merkel).

Teine Aasta Konverentsitegu 2017 tiitli võitnud üritus – 52 riigist pärineva 1032 osalejaga Euroopa Loomakasvatuse Föderatsiooni (EAAP) 68. aastakonverents – toimus Tallinnas eelmise aasta augusti lõpus. Euroopa Loomakasvatuse Föderatsiooni (EAAP) aastakonverents on loomakasvatuse ning sellega seotud valdkondade alal Euroopa suurim ja maailma mastaabis üks suurematest ning mõjukamatest teaduskohtumistest. Konverentsi toomine Eestisse ja selle korraldamine toimus Eesti Maaülikooli (EMÜ) professori Haldja Viinalassi eestvedamisel, teiste EMÜ teadlaste, Maaeluministeeriumi ning Veterinaar- ja Toiduameti ametnike toel.

 • Innovatiivseima konverentsi auhind läks Tartusse sTARTUp Day’le.

2016

 • Aasta Konverentsitegu 2016 võitja: 8. Rahvusvaheline Balti Anestesioloogia ja Intensiivravi Kongress (8th International Baltic Congress of Anaesthesiology and Intensive Care)700 osalejaga kongress tõi kokku külastajaid üheteistkümnest riigist. Kongressi peakorraldaja, Eesti Anestesioloogide Seltsi juhatuse esimehe Dr Juri Karjagini sõnul oli kongressi eesmärgiks värskendada Balti anestesioloogia, intensiivravi ja erakorralise meditsiini erialade arstide teadmisi. ”Kongressi vältel toimus palju värskendustüüpi loenguid ja kursusi, teadmisi jagasid tipptasemel rahvusvahelised eksperdid ning kongressi eel toimus simulatsioonikoolitus Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli simulatsioonikeskuses. Kongress on hea võimalus Balti riikide arstidele luua kontakte kolleegidega Euroopas” kirjeldas Dr Karjagin sündmuse olulisust.
 • Teistkordselt välja antud Innovatiivseima Konverentsilahenduse eripreemia sai Roaster Camp 2016, mis tõi Eestisse 130 tipp-kohviröstijat 18 riigist üle maailma. Eduka taotleja tiitli sai Jane Klavan Tartu Ülikoolist 14. Rahvusvahelise Kognitiivse Lingvistika konverentsi Eestisse toomise eest. Eesti võitis 2017. aasta suvel toimuva ICLC – 14 korraldamisõigused Brasiilia ees.

2015

 • Aasta Konverentsitegu 2015 võitja: 25. Põhjamaade-Balti Kardioloogide Kongress (25th Nordic-Baltic Congress of Cardiology).  Enam kui kuuesaja osalejaga kongress tõi kokku külastajad enam kui kahekümnest riigist. Kongressi kolme päeva jooksul esitati kokku 84 ettekannet viiel plenaar-sessioonil, kaheksal sessioonil ning eraldi sessioon oli ka õdedele. Kongressi raames toimunud posterite sessioonil esitleti 39 posterit, auhinnaga pärjati kolme projekti (üks auhind jäi ka Eestise). Kongress leidis laialdast kõlapinda nii Eesti, kui ka rahvusvahelises meedias.
 • Esmakordselt 2015.a. välja antud innovatiivseima konverentsi eripreemia sai JCI Põhjamaade inspiratsioonikonverents, kus traditsiooniliste töötubade kõrval viidi 600 konverentsil osalenut ellujäämiskursusele Eesti metsadesse. Eduka taotleja tiitli sai Priit Halberg Niplispitsi Seltsist, kes sai õigused Rahvusvahelise niplis- ja nõelpitsi organisatsiooni 19. kongressi ja peaassamblee korraldamiseks Eestis 2020. aastal.

2014

 • Aasta Konverentsitegu 2014 võitja: Euroopa Majandusarvestuse Assotsiatsiooni (European Accounting Association, lüh. EAA) 37. aastakongressi ja doktorikollokviumi. Tartu Ülikooli ja Estonian Business Schooli (EBS) kaaskorraldatud sündmus tõi 2014. aasta mai lõpus Tallinnasse ja Tartusse üle 1200 konverentsidelegaadi. Kongress toimus kolmel päeval 25 paralleelse sessioonina Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses ning EBS-i peahoones. Osalejaid oli 48 riigist ning kokku kanti kongressil ette 725 suulist ettekannet, mis teeb sellest suurima esinejate arvuga toimunud konverentsi Eestis. Kongressile eelnenud kolmepäevane doktorikollokvium peeti Tartus.
 • Lisaks Aasta Konverentsiteo auhinnale anti 2014.a. välja ka eriauhind Eestis toimunud suurima osalejate arvuga konverentsile. Tunnustuse pälvis Eesti Unemeditsiini Selts, dr Erve Sõõru, Euroopa Uneuurijate Seltsi 22. Kongressi korraldamise eest. Kongressil osales 1568 delegaati 66 riigist, neist välisriikidest pärit delegaate oli 97,4 %.

2013

 • Aasta Konverentsitegu 2013 võitja: Euroopa Alushariduse Uurijate Liidu 23. konverents (23rd European Early Childhood Education Reasearch Association -EECERA- Conference), mis toimus 28.-31. augustil 2013 Tallinnas. EECERA 2013 oli Euroopa Alushariduse Uurijate Liidu 23. konverents, mis tõi kokku alushariduse uurijad ja praktikud mitte ainult Euroopast, vaid kogu maailmast, 48 riigist ja kõigist maailmajagudest. Tallinna ülikool sai tänu sellele konverentsile ka võimaluse järgmise kuue aasta jooksul osaleda 24 riigi rahvusvahelises uurimuses.

2012

 • Aasta Konverentsitegu 2012 võitja: Routes Europe 2012, mis toimus 20.-22 mail 2012 Tallinnas. Antud konverents tõi Tallinna enamuse Euroope lennufirmade ning lennujaamade esindajatest. Routes Europe 2012 võõrustamine Tallinnas andis ainulaadse võimaluse tutvustada Tallinnat ja Eestit kui uut ja atraktiivset sihtkohta Euroopa liiniarendajatele.

2011

 • Aasta Konverentsitegu 2011 võitja: Euroopa Jaapani-uuringute XIII kongress (13th International Conference of the EAJS, European Association of Japanese Studies). 24.-27. augustil 2011 Tallinna Ülikoolis toimunud Euroopa Jaapani-uuringute XIII kongress oli organisatsiooni ajaloo suurim. Konverentsil peeti sadu ettekandeid erinevatel Jaapaniga seotud teemadel, mis katavad kõik Jaapani-uuringute harud keeleteadusest,poliitikast ja majandusest ajaloo, kirjanduse, kunstide ja teatrini. Sealhulgas pidas konverentsil ettekande ka Tema Keiserlik Kõrgus, Mikasa printsess Akiko.