Uudised

TalTech astus Eesti Konverentsibüroo liikmeks

Eesti ainsa tehnoloogiaülikoolina on Tallinna Tehnikaülikool inseneri- ja tehnikahariduse lipulaev Eestis. TalTech on ainus campus-tüüpi ülikool Baltimaades, kus kõik vajalik on mugavalt käe-jala juures. TalTechi campuses on võimalik korraldada konverentse ja teisi sündmusi, mille läbiviimiseks pakutakse ruume kuni 700-le inimesele.

TalTechi linnak on üks unikaalsemaid ja kompaktsemaid ülikoolilinnakuid Euroopas, olles seejuures valitud ka maailma parimate hulka. Linnaku ajalugu ulatub 1960. aastate algusesse, mil alustati ülikoolilinnaku väljaehitamisega Mustamäele. Tänasel päeval on TalTech linnak Eesti esimene 5G võrguga tark linnak, kus sõidab ringi ka iseauto.

TalTechi linnakus on võimalik korraldada konverentse ja teisi sündmusi, mille läbiviimiseks pakume ruume kuni 700-le inimesele. Aula ja klassikalised auditooriumid asuvad ülikooli peamajas ning rohkem innovaatilisi võimalusi leiab Mektory majast, kus asub ka 270° panoraamsaal koos mitmete nõupidamis ruumidega.  TalTech Konverentsikeskus pakub konverentsi korraldamise täisteenust ja üksikuid konverentsi korraldamisega seotud teenuseid eraldi, vaadake lisaks www.taltech.ee/konverentsid

TalTech virtuaaltuuri leiate: https://virtualtour.taltech.ee/en/

Riine Tiigi

Turundusjuht