Uudised

Tallinna konverentsisaadikuklubi külaskäik Tallinna Teletorni ja Viimsi Artiumisse

29.aprillil kutsusime Tallinna konverentsisaadiku klubilised tutvuma kahe uue EKB liikme, Viimsi Artiumi ja Tallinna Teletorniga. Kui Teletornis on ilmselt iga eestlane käinud, siis Viimsi Artiumis oli enamus seltskonnast esimest korda. Koht avaldas muljet mitmekesiste võimalustega nii konverentside kui ka pidulike õhtusöökide ja pidude korraldamiseks. Küsimusi osalejatelt oli nii postrite väljapaneku võimaluste kui hübriidkonverentsi korraldamise võimekuse kohta kohapealsete jõududega, kui ka oma catering partneri kaasa toomise kohta. Viimsi Artiumis paindlikkust jagub ja tiim eesotsas Andreas Väljamäega mõtleb kliendiga loovalt kaasa.

Tallinna Teletornis tutvusime seminaride korraldamise võimalusega vitraažisaalis, millele annab oma võlu Dolores Hoffmanni loodud vitraaž ning erinevat tüüpi ürituste korraldamise võimalustega nii 21. korrusel kui ka sellest korrus kõrgemal asuvas restoranis. Osalejad nautisid eksklusiivset võimalust kuulata värvikaid lugusid Tallinna Teletornist ja seal toimunust, mis tavakülastajale teadmata jääb.

Konverentsisaadikute klubi ühendab aktiivseid eesti teadlasi ja spetsialiste, kes on huvitatud oma valdkonna konverentside ja ürituste korraldamisest Eestis. Saadikuklubi idee on toetada konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha.
Korraldame saadikuklubis osalejatele regulaarselt põnevaid üritusi ja inspireerivaid kohtumisi. Tutvustame uusi konverentsideks ja üritusteks sobivaid kohti, huvitavaid vaba-ajaprogramme, kutsume külla erialaeksperte, jagame praktilisi konverentsi korraldamise kogemusi. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi.

Saadikuklubiga on oodatud liituma kõik, kes soovivad tulevikus oma valdkonna konverentsi Eestisse tuua või kes on juba Eestis rahvusvahelist konverentsi korraldamas! Liitumiseks palume täita liitumisankeet. Lisainfo: Külli Teimann, kylli.teimann@ecb.ee

 

Riine Tiigi

Turundusjuht