Uudised

Tallinna äriturismiveebi kasulik infoleht abistab eduka ürituse korraldamisel

Tallinna turismiosakonna äriturismiveebile visittallinn.ee/professionaal on loodud uus rubriik „Abiks ürituse korraldajaile“, kust üritusprofessionaalid leiavad hulgaliselt kasulikke vahendeid ja lisainfot, mis on heaks abiks eduka ürituse korraldamisel Tallinnas.

Paljud positiivsed algatused ja projektid sünnivad ürituste kaudu – ärikohtumised, konverentsid ja teadusüritused on sageli oluliste muutuste ja edasiminekute sünnilavaks.

Selleks, et Tallinnas toimuvad üritused oleksid võimalikult edukad ja inspireerivad, on Tallinna äriturismiveebile koondatud kogu ürituskorralduseks vajalik ja praktiline info mugavalt ühte kohta, et info leidmine oleks kiirem ja hõlpsam.

Lehel on loetletud Tallinna turismiosakonna abil saada olevad toestused, sealhulgas info tasuta ühistranspordi taotlemise ning linnapileti Tallinn Card sooduspakkumise kohta. Lisaks on lehel otselink Visit Tallinna meediapanka, kust saab tasuta alla laadida erinevaid Tallinna turundusmaterjale, näiteks videoid, fotosid ja trükiseid.

Abiks on kindlasti ka värske konverentsikohtade võrdlustabel, kus saab mugavalt võrrelda sinna koondatud Tallinna ja selle lähiümbruse ürituspaiku. Samuti on lehel välja toodud info Tallinna linna eeskirjade ja lubade kohta, mida tuleb teatud ürituste ja tegevuste puhul silmas pidada.

Uues rubriigis leidub veel palju huvitavat ning selle sisu täieneb pidevalt. Tule tutvu lehega Tallinna ametlikul turismiveebil visittallinn.ee.

Kõik ettepanekud antud teema täiendamiseks on oodatud aadressile: meeli.jaaksoo@tallinnlv.ee

Tallinna äriturismiveebi aadress on visittallinn.ee/professionaal ning äri- ja konverentsiturismialaste küsimustega aitavad:

Meeli Jaaksoo meeli.jaaksoo@tallinnlv.ee

Mia Lahtvee mia.lahtvee@tallinnlv.ee

Made Pandis-Raie made.pandis@tallinnlv.ee

 

Riine Tiigi

Turundusjuht