Uudised

Radisson hotelligrupp töötas koostöös firmaga SGS välja Radisson Hotels ohutusprotokolli

Radisson hotelligrupp kuulutas välja Radisson Hotels Safety Protocol’i, kus on ära toodud uued sügavpuhastuse ja desinfitseerimise protseduurid. Radisson Hotels Safety Protocol loodi koostöös firmaga SGS, kes on maailmas juhtiv kontrolli-, taatlus-, testimis- ja sertifitseerimisettevõte.

Külaliste, töötajate ja äripartnerite jätkuv tervis ja turvalisus on üks Radisson hotelligrupi peamisi prioriteete. Firma on põhjalikult üle vaadanud olemasolevad töötervishoiu ja tööohutuse protsessid ja teinud lisaprotokollide väljatöötamiseks koostööd mitmete ekspertidega. Need täiustatud protokollid, tegevusjuhised ning SGS-i poolt kinnitatud põhjalikud tervisekaitse- ja ohutusprotseduurid kohandatakse vastavalt kohalikele nõuetele ja soovitustele, et tagada külaliste turvalisus ja meelerahu alates sisseregistreerimisest kuni väljaregistreerimiseni. Radisson Hotels Safety Protocol tugevdab veelgi Radisson hotelligrupi olemasolevaid rangeid sanitaar-, puhtuse- ja desinfitseerimisjuhiseid hotellides üle kogu maailma.

Need juhised hõlmavad kätepuhastusjaamu kõikide sissepääsude juures, isikukaitsevahendite ja kaitseekraanide kasutamist, täiustatud ja registreeritud puhastamise ja desifintseerimise sagedust, hotelli kõikidel aladel piisava distansi hoidmist, k.a. konverentsikeskused, toiduohutusstandardite kordamist ja põhjalikku personali koolitust. Radisson hotelligrupi täiendatud puhastus- ja desinfitseerimisjuhised on välja töötatud koostöös ülemaailmse hügieenilahenduste pakkujaga Diversey.

Radisson hotelligrupp tutvustab SGS-i poolt välja antud ametlikku puhtuse märgist, et tagada kõrgeimad puhtuse-, hügieeni- ja ohutusstandardid. Selle programmi kohaselt saavad hotellid märgise pärast põhjalikku auditit, mis hõlmab uusima tehnoloogia abil läbi viidud kontrolli.

 

Riine Tiigi

Turundusjuht