Uudised

Orangetime lõi uue virtuaalürituste lahenduse OrangeLive

OrangeLive võtab kõik selle kasuliku, mida alati on pakkunud inimestega üheskoos millegi loomine, tegemine või tähistamine ning toob selle Sinuni uues virtuaalmaailma võtmes.

Üritusturunduse selgroog – eesmärgistatus, kvaliteetne sisu ning kaasatus – jäävad puutumatuks. Uudne lähenemine võimaldab Sul kõnetada, koolitada ja motiveerida oma sihtrühma, neid kokku viia ja positiivset sünergiat tekitada. Kombineerides erinevaid tehnoloogilisi lahendusi loovate narratiividega, nii et inimesed küll füüsiliselt ei kohtu, kuid virtuaalkohtumise impact on tugevalt tunda.

OrangeLive sobib info edastamiseks ja vahetamiseks, meeskonna koolitamiseks, motiveerimiseks, ühiste eesmärkide seadmiseks, kollektiivilt sisendi ja tagasiside saamiseks, ajurünnakuteks, hackatonideks ja töötubade läbiviimiseks. Kui videokõnedega saavad pea kõik inimesed juba ka ise hakkama, siis OrangeLive aitab sind eesmärgistamise, detailse planeerimise, kvaliteetse sisuloome, kõnekoolituste, professionaalse ülekande korraldamise ning interaktiivsete osalejaid kaasavate lahendustega.

OrangeLive taga on kogenud agentuuride Orangetime Event ja Broadline loov- ja projektijuhtimistiimid koos oma ala parimate teleproduktsiooni, IT- ja tehniliste lahenduste pakkujatega. Olgugi et virtuaalürituse ülesehitus ja elluviimine erinevad traditsioonilisest üritusturundusest, ei ole kuhugi kadunud see kõige olulisem – brändi kuvandi loomine ja tugevdamine oma sihtrühma silmis.

Rohkem informatiooni leiate kodulehelt orangetime.ee/live/ või kontakteerudes e-maili teel live@orangetime.ee

Riine Tiigi

Turundusjuht