Uudised

Külli Teimann alustab assotsiatsioonide suuna turunduseksperdina

Meie tiimis alustas märtsist uus töötaja Külli Teimann, kelle fookuses hakkavad olema eelkõige rahvusvahelised eriala- ja teaduskonverentsid. Uus ametikoht loodi tugevdamaks Eesti konkurentsivõimet rahvusvaheliste erialakonverentside sihtriigina ja olla veelgi rohkem strateegilise partnerina toeks rahvusvahelistele assotsiatsioonidele nende sündmuste Eestisse planeerimisel. Lisaks hakkab Külli haldama ka Eesti Konverentsisaadiku Klubi.

Küllil on laialdased kogemused rahvusvaheliste konverentside maailmast ning konverentsibüroo tööst – ta oli Eesti Konverentsibüroo ridades projektijuhina ka 2008.-2015. aastal. Samuti on Külli töötanud nii Euroopa Liidu Eesti eesistumise nõunikuna, rahvusvahelise European College of Sport Science – assotsiatsiooni kongressijuhina Saksamaal, Tallink hotellide konverentside- ja ürituste müügijuhina.  Külli sõnul näeb ta, et Eestil on rahvusvaheliste erialaseltside konverentsidele palju pakkuda – oleme innovaatilised ja üks maailma juhtivamaid digiriike, kuid samas keskkonda hoidvad, meil on puhas õhk ja toit, väga kõrgel tasemel konverentsihotellid, hea hinna-kvaliteedisuhe, unikaalsed toimumiskohad üritustele. Paljudele konverentsidelegaatidele oleme uus, huvitav sihtkoht, kuid siiski Euroopas, kuhu on lihtne tulla.

EKB tegevjuht Kadri Karu kommenteerib: “ Usume, et tänu oma mitmekülgsele kogemusele, sealhulgas nii erialaassotsiatsiooni kui avaliku sektori konverentside köögipoolel, täiendab Külli hästi EKB tegevtiimi ridasid EKB eesmärkide täitmisel.“

Külliga saab ühendust epostil kylli.teimann@ecb.ee

 

Riine Tiigi

Turundusjuht