Uudised

Hilton Tallinn Park pälvis Eesti parima hotelli 2022 tiitli

Hilton Tallinn Park hotell pälvis maineka World Travel Awards-i auhinnakonkursil  Eesti parima hotell 2022 tiitli. World Travel Awards konkurss asutati 1993. aastal, et tunnustada, premeerida ja tähistada tipptaset kõigis reisi-, turismi- ja hotellindustööstuse võtmesektorites. Tänapäeval teatakse World Travel Awardsi kaubamärki ülemaailmselt kui valdkonna tipptaseme ülimat tunnust.

2016.a.avatud eksklusiivses Hilton Tallinn Parkis on 202 avarat tuba, kust avaneb panoraamvaade linnale ja Läänemerele. Hilton Tallinn Park hotelli konverentsikeskuses asub 10 paindlikku, loomuliku valguse ning kaasaegse kõrgtehnoloogiaga varustatud nõupidamisteruumi, mahutades kokku ligi 800 külalist. Konverentsikeskuse suurim saal võimaldab korraldada üritusi kuni 530-le inimesele. Konverentsiruumid on varustatud kaasaegseima tehnikaga ja on ideaalsed nii rahvusvahelisteks konverentsideks kui ka glamuurseteks galaõhtusöökideks.

Hilton Tallinn Park on levitanud külalislahkust ka väljaspool hotelli, ulatades abikäe kohalikele koerte varjupaikadele, Toidupangale, Unistuste Päevale. Sisemiselt tegeleb hotell aktiivselt jätkusuutlikkuse rakendamisega, alates elektriautode jaamade paigaldamisest kuni süsinikuneutraalsete koosolekute tutvustamiseni.

 

Riine Tiigi

Turundusjuht