Uudised

Hestia Hotel Group laieneb Pärnusse

Eesti hotellikett alustab Pärnus asuva Strand spaa- ja konverentsihotelli opereerimist. Tegemist on Hestia esimese hotelliga Pärnus. Hestia Hotel Group sõlmis aktsiaseltsiga Strand lepingu Pärnu ajaloolise spaa- ja konverentsihotelli opereerimiseks alates 3. jaanuarist 2023. Lähitulevikus kavandatakse spaa- ja saunamaailma laiendamist, et pakkuda kvaliteetsemat ja mitmekesisemat spaaelamust, pöörates enam tähelepanu puhkusel sisukamale ühiselt koos veedetud ajale.

Strand spaa- ja konverentsihotell on tuntud puhkuse- ja konverentsihotell (hotellis on kokku 187 hotellituba ja 8 konverentsisaali), kuid peagi avatav Lotte Mängustuudio saab pakkuma põnevat ajaveetmisvõimalust lisaks ka lastega peredele. Lotte Mängustuudio ca 500 m2 -il saavad lapsed ja täiskasvanud kaasa lüüa nii Lottemaalt tuntud, kui ka uutes ning põnevates interaktiivsetes, loovust arendavates ja füüsilistes tegevustes.

Hestia Hotel Groupi tegevjuhi Kaisa Mailendi sõnul on Pärnu alati olnud atraktiivne puhkuse sihtkoht nii kohalikule elanikkonnale kui ka meie lähiriikidele. Eesti suurima ja ilusama rannaga linn pakub kultuuri-, sportimise-, terviseedendamise-, meelelahutuseja hea toidu nautimise võimalusi, kandes endas nii suurlinnale omast glamuuri kui ka väikelinnale omast privaatsust.

Strand AS juhatuse liikme Egon Elsteini sõnul avardab liitumine Hestia hotelliketiga oluliselt spaa- ja konverentsihotelli Strand arengupotentsiaali. Hestia ja Strandi kliendibaaside ning kogemuste ühendamine loob võimaluse jätkata tugevama ja kaasaegsema hotellina, et nii praegustele kui tulevastele klientidele pakkuda veelgi paremaid teenuseid. Kuulumine Hestia hotelligruppi võimaldab 30 aastat tegutsenud Strand spaa- ja konverentsihotellil saada kasu Hestia grupi senisest kompetentsist ning tugevusest spaahotelli opereerimisel.

Hestia Hotel Group OÜ on 2014. aastal loodud eestimaise hotelliketi emafirma. Viimastel aastatel on Hestia Hotel Group tõusnud suurima hotellide arvuga hotelliketiks Eestis. Koos Strand spaa- ja konverentsihotelliga kuulub gruppi kaheksa hotelli Eestis ja kaks Lätis. Grupis töötab kokku nüüdseks pea 400 inimest.

Allikas: Hestia Hotel Group

Riine Tiigi

Turundusjuht