ASUKOHT

Vihula mõisakompleks asub Läänemere kaldal keset Lahemaa Rahvuspargi puutumata loodust, vaid 1 tunni tee kaugusel Tallinnast. Elegantne 16. sajandist pärit Vihula Mõis on täielikult renoveeritud ning mõisakompleksist on arendatud kõrgetasemeline 27 erinevast ajaloolisest hoonest koosnev puhkekeskus.Erinevad mõisahooned on hoolikalt renoveeritud nii, et säiliks nende ajalooline olemus.

MAJUTUS

Vihula Mõis pakub luksuslikku ja romantilist majutust erinevates ajaloolistes mõisahoonetes, igaüks oma võrratu sarmi ja omapäraga. Vihula Mõis pakub 75 hästisisustatud tuba ja sviiti: 41 standard tuba1ZEN tuba,10 ZEN deluxe tuba9 ZEN sviiti ja 1 ZEN presidendisviit.

Detailsema hoonete kirjelduse leiad siit.

KONVERENTSIRUUMID

Vihula Mõis on täiuslik koht koosoleku, seminari või õppepäeva pidamiseks Lahemaa Rahvuspargi vaikses keskkonnas, eemal linnaelu askeldustest ja siiski vaid 1 tunni tee kaugusel Tallinnast. Täielikult töökorras olevate koosolekuruumide ajalooline miljöö kindlustab lisa-inspiratsiooni ja sobib väga hästi ajurünnakute, pingeliste juhatuse koosolekute ja koondatud haridusalaste ürituste tarbeks.

  • Constance konverentsi-ja kontserdisaal on suurim multifunktsionaalne ruum, mis asub vanas aidahoones. Seal on originaalsed paekivi seinad, kaasaegne parkettpõrand ning suured klaasuksed. Tänu katuseakendele on 2-korruselises mahukas saalis palju loomulikku valgus.
  • Saal Ursula on konverentsikeskuse keskmine saal, kus on ühendatud vana mõisaaegne miljöö tänapäevase mugavuse ja iluga. Asub mõisa vanas aidahoones ja mahutab kuni 90 delegaati.
  • Saal Dora on konverentsikeskuse väikseim saal, hubane ja kaasaegselt varustatud koht nõupidamiseks kuni 50-le inimesele.
  • Palmimaja on esmaklassiline ja multifunktsionaalne ruum, mida saab kasutada koosolekute pidamiseks igas olukorras (mahutab kuni 80 inimest teatristiilis) ning samas sobib väga hästi ka pidulike õhtusöökide ja vastuvõttude korraldamiseks. Looduslik valgus voogab suurtest akendest ning ajaloolise hoone paksud seinad tagavad vaikuse ja privaatsuse.
  • Viinavabrik asub 1830. aastatest pärit ajaloolises 3-korruselises kivist hoones, Vesiveski ja külastuskeskuse läheduses. Hoones asuvas Viinamuuseumis on huvitavad väljapanekud viina ja piirituse valmistamise ajaloost Eestis ja Vihula mõisas. Lisaks leiab siit degusteerimiseks ning koosolekute ja seminarideks korraldamiseks sobiva avara ruumi.
  • Õliait on parimaks valikuks väiksemate kogunemiste puhul, nagu näiteks ümarlaua koosolekud või ajurünnakud ning seda saab kasutada ka mõne Palmimajas toimuva suurema ürituse ühe rühmatöö ruumina. Õliaida puidust interjöör loob hubase õhkkonna, mida täiendab looduslik valgus ja kõrge lagi. Kui ilm lubab, soovitame kohvipause pidada Teemajas, mis on vaid mõne sammu kaugusel Õliaidast ning pakub toredat vaheldust pingelisele koosolekule.
  • Teemaja– suvel saab Teemaja kasutada koosolekukohana väiksemate gruppide, kuni 10 inimest, tarbeks. Enamasti kasutatakse kohta rühmatöö lisaruumina või spetsiaalse kogunemiskohana kohvipauside ajal. Hoone rõdult on ka imeilus vaade Mustoja jõele, mis voolab kohe majakese kõrval.
  • Vihula Mõisa peahoone keldris asub unikaalne võlvitud veinikelder, kus on esmaklassiline valik vanemate aastakäikude veine. Veinikeldrit on võimalik kasutada ka koosolekuteks, väiksemateks koolitusteks ning privaatseteks õhtusöökideks.
  • von Schuberti koosolekuruum on privaatsemate väikeste ürituste ja nõudlikumate klientide jaoks ideaalne. Üks osa suuremast sviidist, mis on meie mitmesuguste võimaluste seas kõige privaatsem ja asub mõisa Peahoone 3. korrusel, pakkudes kauneid vaateid mõisapargile, jõele ja Teemajale.

Vihula mõisakompleksi konverentsikeskuses on 9 eriotstarbelist koosolekusaali kogupindalal 690 m2

Ruum
m2

Teatristiil

Klassiruum

U-stiil

O-stiil

Vastuvõtt

 Constance  137  120  40  26  32  120
 Ursula  103  90  42  28  36  80
 Dora  54  40  24  18  22  40
 Palmimaja  124  80  36  32  36  50
 Viinamuuseum  75  –  –  –  16  60
 Sepikoda  60  30  20  –  20  50
 Õliait  30  24  16  16  18  25
 Boardroom  25  –  –  –  12  –
 Von Schuberti koosolekuruum  25  –  –  –  8  16

Konverentsiruumide kohta leiate lisainfot siit

 

UNIKAALSED KOHVIPAUSID 

Nõupidamistel pakutakse tavaliselt pausidel ikka kohvi ja suupisteid. Miks mitte muuta rutiini? Kuidas meeldiks lõõgastuseks 15 min virgutusvõimlemist või express iluhooldusi või saunarituaali? Või kas olete kunagi saanud konverentsil ise ürdiaeda minna, et mõnusaks kokteiliks peotäis värskeid piparmündilehti korjata?  Kõlab põnevalt, on ju! Kõik see on võimalik vaid Vihulas.

TOITLUSTUS

Vihula Mõis pakub laia valikut kohti ajaloolises ümbruses nii õhtusöökideks kui veinijoomiseks: Mõisa peamaja teisel korrusel asuv elegantne Vihula Mõisa Restoran, ajaloolises jääkeldris asetsev maalähedane Kaval-Antsu Kõrts  ja Vesiveski kohvik ajaloolises vesiveskis. Vihula Mõis sobib hästi mitmesuguste ürituste läbiviimiseks, alates romantilistest lõunasöökidest kahele kuni suurte festivalideni 2000 või isegi enama inimesega.

Rühmadele on võimalik tellida ka mitmeid toiduga seotud tegevusi, nt käsitöökommide- või trühvlite töötuba, valmistada Vihula Mõisa signatuurkokteili “Piparmündi särts, nautida piknikku või osaleda pimeõhtusöögil.

ÖKO-SPAA

Vihula Mõisa öko-SPA on boutique-spaa, mis kombineerib mõisalikku ajaloolist hõngu ja luksust, traditsioone ja kaasaegseid mugavusi, öko-teadlikkust ja iidseid spaa rituaale. Spaas kasutatavad tooted on 100% looduslikud, kohapeal valmistatud kreemid-mikstuurid on alati värsked ja unikaalsed.

MIDA TEHA VIHULAS PÄRAST KONVERENTSI VÕI MOTIVATSIOONIÜRITUSE RAAMES

Vihulas on ka väga palju erinevaid võimalusi põnevateks vaba-aja või meeskonnategevuseks. Kõige autentsem viis avastada Vihula mõisakompleksi on võtta osa unustamatutest tuuridest. Valida võib Vihula Mõisa tutvustav tuuri, Viinaköögi maitsed ja legendid tuuri, Golfi autoga mõisatuuri, Hobukalessiga lõbusõit mõisa pargis & teedel.  Uue pakkumisena on sel aastal isegi karuvaatlus.

Vihula Mõisal on ajaloolised hooned ning rikkalik kultuurivaramu, mis on täis lugusid ja legende. Need pakuvad suurepärast võimalust meelelahutusprogrammideks ja töötubadeks. Näiteks pakutakse Soolakoorija valmistamise töötuba; Mõisaproua marjanapsu valmistamine; Seebi viltimise töötubaSavikruusi valmistamise töötuba.

Saab valida ka põnevaid loovkoolitusi teie sõpruskonnale või ettevõttele toreda õhtu veetmiseks peale nõupidamist või vaba sisutamiseks ja kaunite kunstide loomiseks. Ei mingeid tüütuid materjali hankimisi või töövahendite kaasas kandmisi. Kõik materjalid ja töövahendid on  kohapeal olemas. Valikus on Mooniprossi viltimine, Portselanimaal, Vanast pudelist klaas, vaas või lamp; Fototeisaldus puidule

Aktiivsematele külalistele pakutakse tiigil aerutamist, jalgrattamatkamist, minigolfi mängu “Tour de Baltics”, matkamist mõisa lähedal matkaradadel. Laenutada saab ka kõnnikeppe.

Mõnusalt saab lõõgastuda ka kaasaegses ujulas ja saunakeskuses koos suitsusauna, kadakasauna, aurusauna ja sanaariumiga. Vihula Mõisa imelises öko-SPAs pakutakse erinevaid hoolitsusi nii näole, kehale kui ka kätele- jalgadele.

LISATEENUSED

tasuta parkla, tasuta wi-fi ühendus, spordisaal, spaa, sauna- & peokompleks, privaatsauna võimalus, käsitöökojad, meeskonnamängud vabas õhus, golfiautode laenutus, matkarajad Lahemaa Rahvuspargis, ekskursioonid mõisa territooriumil, erinevad degustatsioonid (sh. viinadegusatsioon), tutvumine mõisa ürdiaiaga. Suvisel ajal spordiväljak tennise, sulg-, jalg-, käsi- , korv- ja võrkpalli mängimseks, jalgratta- ja paadilaenutus, 18-auguline minigolfirada. 4km kaugusel looduslik liivarand.

Vaata virtuaaltuuri siit!

GREEN KEY ÖKOMÄRGIS JA KESKKONNASÄÄSTLIKUD KONVERENTSILAHENDUSED

Vihula Mõis on juba alates 2011. aastast uhkusega kandnud Green Key märgist, mis tunnustab nende keskkonnasäästlikku tegutsemist. Igapäevaselt mõõdetakse energia- ja veetarbimist, sorteeritakse prügi, hoitakse majad soojas maaküttega ja toodetakse elektrit päikesepaneelidega. Vihula Mõis kasutab  meetmeid vee tarbimise vähendamiseks ning kutsub üles ka oma külalisi pesemise ajal vett säästma. Mõisal on isegi oma aed ja kasvuhoone, kus kasvatatakse maitsetaimi ja värskeid aiasaadusi, mis leiavad kasutust köögis ja rõõmustavad külalisi.

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Dina Kivi

Turunduse Projektijuht

+372 53423781

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 120
Hotellitubade arv: 75
Konverentsiruume: 9
Kaugus kesklinnast: 90km
Kaugus lennujaamast: 1h 10 min autosõit
Söögikohad
Vihula Mõisa Restoran
Kaval-Antsu Kõrts
Vesiveski kohvik
Lisavõimalused

Vihula Mõisa öko-SPA

Materjalid
Vihula Manor factsheet
Vihula Manor Conference Rooms
Vihula Manor leisure activities
Aadress
Vihula, 45402 Lääne-Virumaa