Vanalinnavaatega nõupidamine Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa hotellis

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa hotell Tallinn tervitab teid vanalinna servas, kohe Toompea lossi vahetus läheduses.

Lisaks konverentsiruumidele leiab igaüks endale sobiva toa 465 eriilmelist toa ning sviidi seast. Magusasõbrad ei saa mööduda kohapeal valmistatud kooke ja pirukaid pakkuvast kohvikust Mademoiselle ning pärast üritust pakub lõõgastust vee-ja saunakeskus. Kel veel jaksu üle jääb saavad minna jõusaali või ühineda rühmatreeningutega.

Külaliste turvalisuse tagamiseks töötas Radisson hotelligrupp  koostöös firmaga SGS välja Radisson Hotels ohutusprotokolli. Need juhised hõlmavad kätepuhastusjaamu kõikide sissepääsude juures, isikukaitsevahendite ja kaitseekraanide kasutamist, täiustatud ja registreeritud puhastamise ja desifintseerimise sagedust, hotelli kõikidel aladel piisava distansi hoidmist, k.a. konverentsikeskused, toiduohutusstandardite kordamist ja põhjalikku personali koolitust. Rohkem infot leiad https://www.radissonhotels.com/en-us/social-responsibility/health-safety/hotel-cleaning-protocol

Gea Käsper

Projektijuht