Töökoosolek Fotografiska restoranis

Planeeri töökoosolek argipäeva hommikusse või päeva peale Fotografiska restoranis. Pakume Sulle võrratu vaatega Nada saali kuni 20-le, soovi korral suurema seltskonna jaoks lahenduse ka restorani põhisaalis. Katame kohtumise kohvilaua värskete küpsetiste ja aromaatse kohviga, rõõmuga tervitame seltskonda ka lõunaks või õhtusöögiks. Saadaval ka ekraan, projektor, pabertahvel – küsi lisaks, mida vajad.

Ootame Sinu päringut e-postile restoran.tallinn@fotografiska.com paaripäevase etteteatamisega, et jääks piisavalt aega Sinu tulekuks valmistuda.

 

Fotografiska restorani inspiratsiooniallikateks on hooajad maal, merel ja metsas.

Tahame pakkuda parimat toiduelamust, töötades 0-kulu põhimõttel. Kõik, mis õiest juureni või ninast sabani, leiab kasutust – nii köögis kui baaris. Sellest vähesest, mis alles jääb, saab üleöö kompost ja jõuab tagasi põldudele ja peenardele. Lihtne, aus ja hea. Meie toidu hing on jätkusuutliku restorani eestkõneleja, mitmekülgse karjääriga Muhust (Pädaste) Rootsi (Fäviken Magasinet) ja Prantsusmaani (Fulgurance), kaasaegse Eesti maitse kujundaja Peeter Pihel.

Fotografiska Tallinn on avatud mõtteviisiga kohtumispaik, kus saavad kokku maailmatasemel fotokunst, aus ja maitsev toit ning muusika. Meie juures leidub igaühele midagi.

Ootame Sind!

Gea Käsper

Projektijuht