Ideelahendused virtuaal- ja hübriidsündmuste toitlustamiseks – Põhjala Catering

Põhjala Catering on arendanud välja ideelahendused virtuaalsete ja hübriidsündmuste toitlustamiseks. Aprill 2020 avati esimesena Eestis peamiselt erakliendile suunatud toidupakkide teenus “FOOD KIT by Põhjala Catering” (www.foodkit.ee), mis teeb meist kogenuima “meal kit” teenusepakkuja turul. Ärikliendi sündmused on selle jätk. Meie kogemus hõlmab mitme tuhande restoranitasemel, kena pakendilahendusega toidupaki valmistamist päevas, mida toetab logistikakogemus pakkide kojutarnimisel.

Seadusandlus– erinevalt paljudest teistest teenusepakkujatest on Põhjala Cateringil olemas kõik vajalikud load toidupakkide tootmiseks, pakendamiseks ja kojukandeks. See tähendadab eritemperatuuri ja teistel eritingimustel hoiustamist vajavate toidukaupade transpordiks vajalike Toiduameti poolt tunnustatud kaubikute (5tk) olemasolu. Selle tarbeks on tehtud kümneid kestvuskatseid Terviseameti laborites ning täiendatud oluliselt enesekontrolli plaani ning teisi ettevõtte tööprotsesse. Pakime suure osa oma toodetest vaakumisse, mille tarbeks sai soetatud mai 2020 ka suur tööstuslik vaakumpakendaja, millega saab pakkida kuni 800 väikepakki tunnis.

Lisaks omame alkoholi müügiluba nii e-kaubanduse kaudu müümiseks kui kojukandeks.

Põhjala Catering omab tegevusluba ka Soomes Uusimaa piirkonnas valmistoidu ja toiduainete müügiks ning cateringiteenuse pakkumiseks (alates juuli 2020).

Vaata rohkem infot siit – Virtuaalsündmuste lahendused.

 
Veeb: www.pohjalacatering.ee
Portfoolio: https://www.instagram.com/pohjala_catering/
Tellimine ja info: info@pohjalacatering.ee

Gea Käsper

Projektijuht