Uudised

Restoran „Merineitsi“ glamuursed kabareeõhtusöögid alustavad oktoobris

50-aastase Hotell Viru legendaarse ajaloo osaks on alati olnud varieteekunst. Oktoobrist alates on taas Viru hotelli „Merineitsi“ restoranis üles astumas Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret uue kavaga The GreatEST Show, mis viib üheks õhtuks tõeliste muusikahittide maailma!

The GreatEST Show toob megahitid publikuni uues kuues ja Starlight Cabaret’ le omases võtmes! Mõni lugu on olnud maailmakuulus ja kõiki edetabeleid juhtiv mega-hitt, mõni aga lubamatult väikese tähelennuga Eestis koduselt armsaks saanud muusikapala, mis on leidnud oma kindla koha hoopis kuulajate südametes.

Need on meloodiad, mille tunned ära juba esimestest taktidest. Need on laulud, mille sõnu tead une pealt peast ja mille järgi tantsisid ennastunustavalt koolidiskol, armusid ning nutsid, kui südamevalul polnud otsa ega äärt. Need on viisid, mis on ületanud põlvkondade piirid, mida mängitakse aastast aastasse raadiotes ning kuulatakse ikka ja jälle nii kodus kui peol.

Esimeses osas tulevad esitamisele kõigile tuntud kodumaised hitid, mis on tuntuks lauldud armastatud artistide poolt ning leidnud oma koha Eesti muusika kullafondis.

Teises osas kõlavad maailmamuusika pärlid väga erinevatest žanritest.

Aegumatud kodu- ja välismaised hitid toovad lavale revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Unustamatud solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Kristiina Renser või Kärt Anton.

Maitseelamusi pakub Original Sokos Hotel Viru Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitsevad Eesti parimad sommeljeed!

Hind al 89 €

Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, revüülavastus, 3-käiguline à la carte õhtusöök, sissepääs ööklubisse Café Amigo (klubi lahtiolekupäevadel)

ÕHTU KAVA

  • Peosaal avatakse 19:00, külaliste saabumine kuni 19.15
  • Restoran Merineitsi kõrgelt hinnatud gurmeekokadserveerivad õhtu jooksul pidulistele hõrgu kolmekäigulise à la carte õhtusöögi
  • Õhtusöögi käikude vahel etendub revüülavastus
  • Õhtu lõppedes võimalik pidu jätkata ööklubis Cafe Amigo (vastavalt ööklubi lahtiolekuaegadele)

Kabareeõhtud toimuvad vastavalt programmikavale ajavahemikus 14.10.22-22.04.23. Piletid veebimüügilehelt www.viru.ee.

Info ja broneerimine Original Sokos Hotel Viru müügiteenindusest tel +372 680 9300 või viru.reservation@sok.fi.

MAJUTUSPAKKUMINE!

Broneerides hotell Viru 50. juubeliaastal piletid kabareesse, pakume rõõmuga võimalust ööbida Original Sokos Hotel Virus samuti sümboolse juubelihinnaga al 50 €/tuba kahele. Juubeli erihinnaga tube saadaval limiteeritult, broneeringud otse kodulehelt www.sokoshotels.ee broneeringukoodiga B50VIRU või otse hotellist viru.reservation@sok.fi või +372 6809300.

 

Riine Tiigi

Turundusjuht