Tallinna Raekoda on kõige olulisem esindushoone Tallinnas ja samuti on see ainuke säilinud Gooti stiilis raekoda Põhja-Euroopas. Tallinna Raekoda ehitati 1404. aastal turuplatsi kõrvale Tallinna südamesse.

Raekoda on eelkõige Tallinna Linnavalitsuse esindushoone, kus linnavalitsus korraldab oma ametlikke esindusüritusi. Raekoda üüritakse välja ka muudeks ametlikeks esindusüritusteks, eelkõige konverentsivastuvõttudeks. Vastuvõttudeks üüritakse välja kodanikesaal ja raesaal. Raekojas saab toimuda üheaegselt üks üritus ja seega ruume eraldi välja ei üürita. Maksimaalne külaliste arv on 100, suvisel ajal mahub kodanikesaali püstijala vastuvõtule kuni 140 inimest. Raekoja saalid on kindlaks määratud sisekujundusega, mida üldreeglina ei muudeta

Kodanikesaal   e. ajalooline eeskoda on teatristiilis ja mahutab 100 inimest ning on sobiv koht vastuvõtu ametliku osa pidamiseks: tervitusteks, lühemateks kõnedeks ja kontserdiks.

Raesaalis e. ajaloolises peasaalis peituvad haruldased kunstiväärtused seavad kõigele raesaalis toimuvale ranged piirangud. Nendega tuleb arvestada, kui soovitakse raesaali kasutada püstijala vastuvõtuks.Raesaalis ei ole toetuspindu ega piisavalt istekohti ning seisulauduraesaalis kasutada ei tohi.  See eeldab menüü kavandamisel toitu või suupisteid , mida saab süüa ühe käega või kahvliga, ilma nuga kasutamata.

Lisainfot ruumide ja kasutuspiirangute kohta leiate: http://raekoda.tallinn.ee/korraldajatele/ametlikud-vastuvotud

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Tallinna Raekoda

+372 6457 900

Max mahutatavus: 120
Konverentsiruume: 2
Kaugus kesklinnast: 0 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 18 min taksosõit
Aadress
Raekoja plats 1