Lennujaam võib koosoleku, seminari või mõne muu ürituse toimumispaigana olla parim võimalik koht, kui osapooled on Eestisse saabumas või Eestist lahkumas. Üritusi saab korraldada ka muudel puhkudel, sest lennujaama õhkkond muudab tavapärasegi sündmuse eriliseks. Lennujaam arvestab kõigi soovidega, mugavad VIP kompleksi ruumid sobivad nii viimase hetke nõupidamiseks kui ka esinduskohtumisteks.

TALLINNA LENNUJAAMA VIP KOMPLEKS

Tallinna Lennujaama VIP kompleksis asuvad ruumid on valminud 2017 aasta EL Nõukogu eesistumise tarbeks. Need on ainulaadsed oma tavapärasest erineva keskkonna poolest ja on saanud positiivset tagasisidet inspireeriva õhustiku ja mugava interjööri osas.

Tallinna Lennujaama VIP Kompleksi 3 konverentsiruumi sobivad ideaalselt nii koosolekute, pressikonverentside, nõupidamiste, ärikohtumiste, koolituste kui ka ettekannete pidamiseks. Suurima ruumi “Zeppelin” vaade avaneb lennuväljale ning mahutab kuni 40 inimest teatristiilis. Valgusküllasest ruumist “Mets” avaneb kaunis vaade lennuväljale ja lennukitele. Ruumi pindala on 90m2 mahutab kuni 36 inimest. Rühmatöödeks või eraldi grupinõupidamisteks on ruum poolitatav vaheseinaga. Järvepoolse nõupidamisteruumi “Järv” näol on tegemist hubase ruumiga, mis sobib hästi veidi väiksemateks üritusteks. Suurust on ruumil 67m2 ja mahutab kuni 25 inimest.

VIP kompleksi ruumidele on hea juurdepääs nii auto kui ka ühistranspordiga. Parkimiseks lisatasu eest on 30 kohaline parkla.

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõu-
pidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Esitlusruum Zeppelin 40 24 24 50 24 104
Nõupidamisteruum Mets 36 12 14 40 16 90
Nõupidamisteruum Järv 25 12 14 40 16 67

 

TALLINNA LENNUJAAMA HUVIKESKUS

Huvikeskus on lennujaama kõige eakam paekivihoone. Maja pakub mitmeid avastamisrõõme lennundusega tutvumiseks. Soojemal ajal ootab külastajaid siseõu 144m² terrassi, piknikukohtade ja uhke masinapargiga. Sobilik privaatüritusteks, koolitusteks ning külaliste saatmiseks või vastuvõtuks. Hoone suurus on 92 m² koos baariletiga.

Teatristiilis on 35 kohta

Huvikeskuse hoonele on hea juurdepääs nii auto kui ka ühistranspordiga. Parkimiseks on 12 kohaline eraparkla, lisatasu eest saab parkida parkimismajas.

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 55
Konverentsiruume: 4
Kaugus kesklinnast: 10 min taksosõit
Aadress
Tartu mnt 101, 10112 Tallinn