Lennujaam võib koosoleku, seminari või mõne muu ürituse toimumispaigana olla parim võimalik koht, kui osapooled on Eestisse saabumas või Eestist lahkumas. Üritusi saab korraldada ka muudel puhkudel, sest lennujaama õhkkond muudab tavapärasegi sündmuse eriliseks. Tallinna Lennujaama  2 kooosolekuruumi sobivad ideaalselt nii koosolekute, pressikonverentside, nõupidamiste kui ärikohtumiste pidamiseks.

  • Valgusküllasest ruumist “Mets” avaneb kaunis vaade lennuväljale ja lennukitele. Ruumi pindala on 90m2 mahutab kuni 36 inimest. Rühmatöödeks või eraldi grupinõupidamisteks on ruum poolitatav vaheseinaga.
  • Järvepoolse nõupidamisteruumi “Järv” näol on tegemist hubase ruumiga, mis sobib hästi veidi väiksemateks üritusteks. Suurust on ruumil 67m2 ja mahutab kuni 25 inimest.

Ruumide kohta leiab lisainfot siit

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõu-
pidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Koosolekuruum Mets 36 12 14 40 16 90
Koosolekuruum Järv 25 12 14 40 16 67

 

TALLINNA LENNUJAAMA HUVIKESKUS

Huvikeskus on lennujaama kõige vanem paekivihoone, kus on pinda 92 m². Maja pakub mitmeid avastamisrõõme lennundusega tutvumiseks. Soojemal ajal ootab külastajaid siseõu 144m² terrassi, piknikukohtade ja uhke masinapargiga. Maja sobib nii koolitusteks, koosolekuteks, privaatseteks kontserdiks (hea akustika), fotosessioonide tegemiseks kui ka erinevateks kliendiüritusteks ja pidulikeks vastuvõttudeks.

Tallinna Lennujaama Tartu maantee poolse külje all asuv 1920-1930ndatest pärit paekivihoone on renoveeritud 2016. aastal lennujaama vabatahtlike abiga, säilitades hoone originaalsust ja väärikust. Toredalt nostalgiline ja privaatsust pakkuv punase telliskivi kujundusega ruum pakub palju avastamisrõõmu Tallinna lennujaamast ja Eesti lennundusest. Sisustus loob erilise õhkkonna üritusteks, tutvumiseks on 10 erineva valdkonnainfoga seinatahvlit

Teatristiilis on 35 kohta

 

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 55
Konverentsiruume: 4
Kaugus kesklinnast: 10 min taksosõit
Aadress
Tartu mnt 101, 10112 Tallinn