Orangetime Event

Efektiivsed ja uuenduslikud ürituste lahendused inimeste kohtumisteks ja meeskondade kaasamiseks füüsiliselt ja virtuaalselt.

Orangetime alustas ürituste ja konverentside korraldamisega aastal 2003 ning on nende aastate jooksul korraldanud tuhandeid korporatiivüritusi ning sadu konverentse.

Vaata Orangetime tehtud töid: https://orangetime.ee/en/portfolio/

Orangetime keskendub alati kliendi vajadustele ning paneb kokku just teile sobiva teenustepaketi, kaardistades esmalt kliendi vajadused ja soovid, lisades neile kogemustega omandatud üldised teadmised ning projekteerides sobivaima lahenduse. Lähtuvalt oma turundustaustast, suudab Orangetime pakkuda ka konverentsidele olulist lisandväärtust networking-tegevuste planeerimisel, sotsiaalsete ürituste kavandamisel ja elamusrikkama töökeskkonna loomisel. Seda nii füüsiliselt kui virtuaalselt kohtudes.

Orangetime on oma piirkonna innovatsioonipioneer ning aitab oma klientide käsutusse kõige moodsamad tehnoloogiad ja seadmed. Orangetime’i klient võib olla kindel, et tema käsutuses on kõige kaasaegsemad ja atraktiivsemad lahendused.

Orangetime’i klientide küsitlused hindavad kõrgelt projektijuhtimise kvaliteeti, kliente teenindatakse Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes eesti, vene, inglise ja soome keeltes.

Pöörduge Orangetime’i poole, kui otsite:

  • 360’ kommunikatsiooniplaani mille oluliseks osaks on üritused
  • professionaalset abi konverentsi tehnilisele korraldamisele;
  • innovaatilisi lahendusi konverentsi või ürituse elavamaks muutmisel;
  • toimumiskohta, audio-visuaalset tehnikad ja head toitlustajat;
  • eristuvaid lahendusi konverentsi lavakujunduses;
  • ideid ja teostust, kuidas kaasata konverentsil osalejaid ja panna neid omavahel suhtlema;
  • korralduslikku terviklahendust nii päevasele kui ka õhtusele üritusele jms.

Orangetime koostab ja püsib koostatud eelarves, vormib põhisõnumi ning nõustab programmi tehnilist ülesehitust, suhtleb esinejate ning osalejatega. Orangetime pakub osalejate registreerimist ning vajadusel suhtleb ka majutusasutustega kokkuleppehindade sõlmimiseks.

Orangetime koostab, kujundab ning komplekteerib konverentsi materjalid ja meened. Koostöös parimate partneritega pakutakse sekretariaaditeenust ning lahendatakse ka kodulehe loomise ja haldamise teemad.

Vaata lisaks: Orangetime kodulehelt

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Orangetime Event

Põhja pst 27a, 10415 Tallinn

mail@orangetime.ee

Kodulehekülg