Saadikuprogramm

Aasta Konverentsitegu auhind

Aasta Konverentsitegu 2019 konkursi eesmärgiks on tunnustada Eestis tegutsevaid konverentsikorraldajaid, õnnestunud konverentse, leidlikke konverentsilahendusi ning silmapaistvaid isikuid, kes on oluliselt panustanud konverentsivaldkonna arengusse Eestis. Samuti soovime teadvustada avalikkusele konverentsiturismi olulisust ning innustada Eesti erialaspetsialiste oma valdkonna rahvusvahelisi sündmusi Eestisse kutsuma. “ Aasta Konverentsitegu” auhinda on välja antud alates 2011. aastast. Varasemate võtjatega saab lähemalt tutvuda siit.

Aasta Konverentsitegu tiitlile kutsume kandideerima sündmusi, mille toimumine Eestis on märkimisväärne sündmus ning mille korraldamine on toonud olulist kasu nii selle läbiviijale, Eesti konverentsiturismi teenusepakkujatele kui ka meie riigile laiemalt. Osaleda saavad rahvusvahelised konverentsid, mille delegaatidest vähemalt 40% olid välismaalt.

Kandidaate saab üles seada järgmistes kategooriates:

  • Aasta Konverentsitegu 2019 – rahvusvaheline konverents üle  300  osalejaga.
  • Aasta Konverentsitegu 2019 -– rahvusvaheline konverents  100 – 300 osalejaga.
  • Leidlik Konverentsilahendus 2019 – uudne või eriline lahendus, mida rahvusvahelise konverentsi korraldamisel on kasutatud.
  • Edukas taotleja 2019 – organisatsioon või isik, kes on 2019. aastal võitnud Eestisse vähemasti 100 osavõtjaga rahvusvahelise konverentsi korraldamise õiguse tulevatel aastatel (2020 või hiljem).

Kandidaatide esitamine: 

Kandidaatide esitamiseks palume täita vastava kategooria  elektroonilise ankeedi:

 

Kandidaadid palume esitada hiljemalt 22. jaanuariks 2020. Juhul, kui soovite esitada mitu kandidaati, palume ankeet täita iga kandidaadi kohta eraldi. Kandidaadi esitamiseks on vajalik tema nõusolek.

Võitjad valivad EKB liikmesorganisatsioonid hääletuse teel ning need kuulutatakse välja Eesti Konverentsibüroo konverentsisaadiku programmi tänuüritustel veebruaris 2020.

Lisaküsimuste korral võtke palun ühendust meie projektijuhi Gea Käsperiga, email: gea.kasper@ecb.ee, Tel. 6450038.