Tallink City Hotel

Vaata Galeriid
Tagasi

ASUKOHT

Tallink City Hotel asub otse Tallinna südalinnas hea transpordiühendusega asukohas. Hotellis on olemas kõik vajalik edukaks ärireisiks ja meeldivaks puhkuseks.

4-tärniline Tallink City Hotel asub Tallinna südames, kesklinna populaarses ostu- ja äripiirkonnas ning vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest vanalinnast. Vahetus läheduses asuvad südalinna parimad kaubanduskeskused, restoranid ja baarid. Reisiterminal D asub hotellist 1km ja reisiterminal A 1,2 km kaugusel ning hotellist Rongijaama on 2 km.

MAJUTUS

Hotellis on 332 hubast numbrituba. Hotelli toad on kaasaegse sisustuse ja suurepärase linna- või siseõue vaatega. Külalised saavad valida erinevate toakategooriate vahel: Standardtuba, Äriklassituba, Double de Luxe, Juuniorsviit, Sviit ja Royal-sviit. Igas toas on minibaar, seif, konditsioneer ja tasuta Wi-Fi ühendus.

TOITLUSTUS

Kogege suurepäraseid maitseid, lõõgastuge ja veetke meeldivalt aega Tallink City Hotelis. Nautige ärilõunat või õhtusööki restoranis Sume, kohtuge sõprade ja kolleegidega Piano lobby-baaris või veetke meeleolukas öö klubis Cellar.

LÕÕGASTUS JA ILU

Oma kahe Soome sauna ja ilusalongiga pakub Tallink City Hotel lisaks mugavale viibimisele otse südalinnas ka ilu- ja heaoluteenuseid.

LISATEENUSED

Hotellikülalised on oodatud meie uude 24h avatud jõusaali, mis asub hotelli 0.korrusel. Saal on varustatud uute ja kvaliteetsete vahenditega, mis sobivad nii jõu- kui kardiotreeninguteks ning aitavad sul hoida tasakaalu keha ja meele vahel.
Vastuvõtu personal on Teie teenistuses 24 h ning tagab teile kiire ja professionaalse teeninduse. Tasuline parkimine on võimalik hotelli hoovis või lähedal asuvates parkimismajades.