ASUKOHT

Swissôtel Tallinn asub Tallinna südames, ainult 10- minutise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast. Swissôtel Tallinn on Tallinna üks kõrgemaid hooneid, pakkudes ülemistelt korrustelt imeilusaid vaateid linnale ja merele.

MAJUTUS

Swissôtel Tallinna 238 hotellituba on disainitud mugavaks ja elegantseks. Kõik toad on varustatud kaasaegseima tehnikaga ning vastavad ka kõige nõudlikuma ärikliendi vajadustele. Executive korrused ja Swissôtel Executive Clube Lounge pakuvad täiendavat luksust ja ekslusiivsust ning võimalust kasutada sealset nõupidamisteruumi.

KONVERENTSIRUUMID

Swissôtel Tallinn konverentsikorrusel on 7 funktsionaalset konverentsiruumi.  Suurim saal mahutab kuni 500 inimest. Tehnilised vahendid: sisseehitatud rõdu tõlkekabiinidega, sisseehitatud ekraan, õhukonditsioneer, dataprojektor, grafoprojektor, kiire traadita internetiühendus, pabertahvel.

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Ballroom500300100500300481
Ballroom 1130724410090156
Ballroom 2130844410090119
Ballroom 316010238150100206
Ballroom 1+224014450200170275
Ballroom 2+328018050250190325
Tornimäe 1502420402045
Tornimäe 2452420503066
Tornimäe 1+210060449070111
Tartu1006026806099
Boardroom1029

 

Konverentsiruumide plaani ja ja täiendava info leiad siit.

TOITLUSTUS

Elegantne ja stiilne Horisont Restoran & Baar asub Swissôtel Tallinn hotelli kõige kõrgemal korrusel ning on ideaalne koht lõõgastumiseks ja viietärnilise köögi nautimiseks. Külalised saavad nautida lummavat panoraamvaadet Tallinna vanalinnale ja merele. Restoran Horisont pakub modernset toiduvalikut kasutades hooajalist, kohalikku ja rahvusvahelist toorainet. Restoranil on ka imeliste vaadetega Privaatruum, kus on võimalik korraldada privaatseid õhtusööke.

Swissotel Tallinna 8. korrusel asuvas restoranis The Quarter ootavad Sind suurepärased maitseelamused õdusas ja lõõgastavas interjööris. Restoran pakub värskeimast toorainest valmistatud hõrgutisi ning pisimategi detailideni välja töötatud a la carte menüüd. Restoranil on ka eraldatud privaatruum, kus on võimalik korraldada koosolekuid või ärigrupilõunaid.

No3 Deli Lounge & Bar on stiilne ja mugav koht Swissôtel Tallinn hotelli fuajees, mis avaldab muljet modernsete vormide ja arhitektuuriliste elementidega, kombineerides Deli, Lounge’i ja Baari.

Pakume laia valikut erinevaid wrappe, salateid, suppe ja värskeid küpsetisi.

PÜROVEL SPA & SPORT

Pürovel Spa & Sport pakub alpidest inspireeritud lahendust tervistavale elustiilile kaasaegses keskkonnas. Spaa korrusel on bassein, jõusaal ning leili- ja aurusaun, kaks hoolitsusruumi, millest üks on mõeldud duaalhoolitsusteks. Olemas on ka veeteraapia vann. Jõusaal on varustatud kaasaegse ning värskelt uuendatud jõusaalivarustusega.

COVID-19 ETTEVAATUSABINÕUD / KEHTIVAD OHUTUSMEETMED

Tulenevalt Covid-19 viirusega seotud riskidest ja tagamaks külaliste ning meeskonna turvalisus, oleme oma seniseid puhastusmeetmeid veelgi täiendanud. Meile on väljastatud ALLSAFE sertifikaat, mis tähistab üht rangemat puhtuse standardit hotellinduses. Järgides kõrgeimaid hügieenistandardeid ning valitsuse poolt kehtestatud regulatsioone, oleme võtnud kasutusele kõik võimalikud meetmed, et saaksite oma sündmust muretult nautida.

Osa meie standarditest on: sotsiaalse distantseerumise ning maskikandmise nõue kõigis üldkasutatavates ruumides; desinfitseerimisvahendite olemasolu peamistes avalikes kohtades (vastuvõtt, liftid, restoranid jne); uuendatud puhastusprogramm avalikes kohtades ning tihedam pidevpuutepindade desinfitseerimine; töötajad on saanud ulatuslikud ohutuse ja hügieeni alase koolitused; tugevdatud toiduohutusstandardid ja uued protokollid.

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 500
Hotellitubade arv: 238
Konverentsiruume: 7
Kaugus kesklinnast: 10 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 10 min taksosõit
Söögikohad
Horisont Restoran & Baar
The Quarter
No3 Deli Lounge & Bar
Lisavõimalused

Spaa, saun, bassein, tervisekeskus, spordisaal, parkimine, ärikeskus

Aadress
Tornimäe 3, 10145 Tallinn