ASUKOHT

1980. a olümpiamängudeks valminud Radisson Blu Hotell Olümpia on tuntud maamärgiks Tallinna linnaprofiilis. Vanalinn ja kaubanduskeskused jäävad lühikese jalutuskäigu kaugusele.

MAJUTUS

Stiilsed ja hästi sisustatud 390 külalistuba pakuvad tippklassi mugavusi.  Kõik toad pakuvad imelist vaadet Tallinna linnale ning on varustatud minibaari, satelliit telekanalitega ja tasuta kiire internetiühendusega.

KONVERENTSIRUUMID

2017. aastal renoveeritud konverentsikeskus pakub võimalusi paljude erinevate ürituste korraldamiseks. 13 multifunktsionaalset konverentsiruumi on sobilikud nii suurteks konverentsideks kui ka väiksemateks koolitusteks, aga ka kontaktmessideks, näitusteks, pidulikeks vastuvõttudeks, galaõhtusöökideks ning ettevõtete ja asutuste jõulupidudeks. Kõige suurem päevavalgusega konverentsiruum mahutab kuni 500 külalist. Kaks banketisaali privaatüritusteks mahutavad vastavalt 50 ja 150 külalist.

Meiega võite olla kindlad, et teie üritus on heades kätes. Radisson Meetings kontseptsioon ja meie pakutavad lahendused sisaldavad alati kolme eduka ürituse alustala: personaalsus, professionaalsus ja meeldejäävus.

Nõupidamiste- ja konverentsimenüü hoiab teie osalejad värsked ja energilised. Meie toiduvalik on  isuäratav ja tasakaalustatud; maitsev ja tervislik ning mugav süüa ja kaunilt serveeritud.

Ruumi nimetus

Teater

Klass

U-kuju

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Alfa 380 200 60 300 120 300
Alfa 1 120 70 32 120 140
Alfa 2 150 80 36 120 158
Alfa 3 (Alfa + Foyer) 500 260 60 500 200 440
Omega + Kapa 140 80 32 100 131
Omega 120 70 32 75 100
Beta + Gamma 120 58 36 125
Gamma 75 48 26 71
Sigma 50 30 20 40 46
Delta x 18 77
Beta 50 40 22 52
Epsilon 50 26 20 45
Kapa 30 18 12 31
Lambda 32 16 12 42
Office 1 x 8
Office 2 x 9
Zeta 60 20 22 60 50 109
Banquet Hall 180 x x 200 120 205

Konverentsikeskuse põrandaplaani ja mahutavuse tabeli leiate siit.

Meie ülemaailmne püsikliendiprogramm Radisson Rewards pakub parimat kogemust alates broneerimisest kuni väljaregistreerimiseni rohkem kui 1100 Radisson Grupi hotellis kõikjal maailmas.

Teenite väärtuslikke punkte ka iga ettevõtte broneeringuga ja saadame teile suurepäraseid pakkumisi olenemata sellest, kas plaanite konverentsi või korraldate kolleegile ärireisi.

TOITLUSTUS

Restoran Senso on elegantse atmosfääriga hubane restoran hotelli 2. korrusel, mille lai menüü on inspireeritud eelkõige Vahemeremaade köögist. Kõik restorani à la carte menüüs pakutavad toidud on valmistatud suure hoole ja armastusega. Samamoodi suhtutakse ka toorainesse, mis peab olema ehe ja kvaliteetne. Seejuures  menüüst leiab neidki roogasid, mis sisaldavad vaid kohalikke koostisaineid ja tutvustavad eestimaiseid maitseid.

Restoran ja kaks banketisaali mahutavad kokku kuni 400 inimest. Kuna ruumid on erineva suuruse ja sisekujundusega, siis on nad sobitatavad väga erinevateks üritusteks.

Suurem banketisaaal sobib hästi pidulike ürituste korraldamiseks nagu pulmad ja perekondlikud sündmused või äriüritusteks nagu tootetutvustused, pidulikud õhtusöögid või ettevõtete jõulupeod. Zeta saal on suurepärane valik väiksemateks ja privaatsemateks üritusteks, kuna ruum on ülejäänud restoranist eraldatud. Paigutust saab muuta vastavalt ürituse iseloomule, olgu selleks sünnipäev, pidulik vastuvõtt, lapse sünnipäevapidu, peied, pressikonverents või ärilõuna.

Cafe Boulevardis pakume kergemaid eineid ja kohapeal valmistatud kondiitritooteid. Lobby-baaris saate tellida hommikuse kohvi või nautida õhtuseid kokteile.

LÕÕGASTUMINE

Nautige saunamõnusid või tehke värskendav suplus 26. korrusel asuvas tervisekeskuses Club 26, millest avanevad vapustavad vaated üle Tallinna. Tervisekeskuse maast laeni ulatuvatest akendest tulvav päevavalgus ja maalilised taevavaated loovad erakordselt lõõgastava õhustiku. Tipptasemel varustusega jõusaalis on teie käsutuses kardio-, jõu- ja tõsteseadmed. Meeldejäävateks koosviibimisteks on olemas privaatsaun koos basseini, istumisala ja rõduga. Võrratud vaated Tallinna vanalinnale ja Soome lahele teevad privaatsaunast ainulaadse kohtumispaiga, kus saate lisaks mugavalt nautida jooke ja suupisteid meie saunamenüüst.

SAFE HOTELS

Üks meie põhiväärtusi on külaliste ja töötajate turvalisus. Meie hotell on saanud SafeHotelsi sertifikaadi ning kinnitame, et paneme suurt rõhku külaliste vara turvalisuse tagamisele ning meil on asjakohased hädaolukordade lahendamise kavad mis tahes ohusituatsioonideks.

GREEN KEY ÖKOMÄRGIS

Radisson Blu Hotel Olümpia kannab uhkusega Green Key märgist juba alates aastast 2012.
Hotellis on jätkusuutlikus ja keskkonnasäästlikus väga olulisel kohal, mistõttu rakendatakse hotelli igapäevatöös erinevaid meetmeid, et vähendada soojus-, ventilatsiooni-, jahutus- ja  elektriseadmete energiakasutust ning duššidest ja kraanidest tulevat veehulka. Hotelli külalistele pakutakse pikema visiidi korral võimalust loobuda igapäevasest toakoristusest ning korduvkasutada rätikuid, millega hotell panustab lastele puhta joogivee kogumisse piirkondades, kus joogivesi on raskesti kättesaadav või reostatud (Just a Drop programm).

Alates aastast 2017 pakub Radisson Blu Hotel Olümpia „Carbon Neutral Meetings“ ehk süsinikdioksiidi neutraalseid koosolekuid ja konverentse, mille eesmärgiks on vähendada kasutaja süsiniku jalajälge. Radisson Hotel Group kompenseerib automaatselt süsinikujalajälge iga koosoleku ja sündmuse puhul, mis toimub ükskõik millises grupi hotellis üle maailma ning see kõik on kliendi jaoks tasuta. CO2 jalajälje kompenseerimine toimub koostöös First Climate‘iga, ühe maailma suurima süsiniku kompenseerimise organisatsiooniga, kes toetab projekte, mis võitlevad kliimamuutustega ja omavad positiivset mõju jätkusuutlikule arengule. Kõik valitud projektid on Gold Standard või Verified Carbon Standard sertifitseeritud. Loe lähemalt siit: Carbon Neutral Meetings

Radisson Blu Hotel Olümpia ei piirdu vaid hotelliseinte vahel tegutsemisega, vaid astub sammu kaugemale, hoolides aktiivselt oma kogukonnast. Nad annetavad regulaarselt külaliste poolt unustatud esemeid Punasele Ristile, toetavad Peeteli Sotsiaalkeskust, abistavad SOS Lasteküla kasvandikke ja osalevad Tartu Ülikooli Lastefondi projektides. Lisaks toetavad hotelli töötajad igal aastal loomade varjupaiku. Radisson Blu Hotel Olümpia on kaasatud ka Ukraina abistamisse, kogudes vajalikke esemeid nagu lasteriideid ja hügieenitarvikuid ning annetades abivajajatele hotelli “teise ringi” tekke ja patju.

Radisson Blu Hotel Olümpia tiim usub, et muutused algavad meist endist ning meie kõigi väikesed sammud võivad tuua suuri muutusi nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Radisson Blu Hotel Olümpia on tõeliselt eeskujuks, kui tegemist on vastutustundliku äritegevuse ja kogukonna toetamisega. Nad näitavad, kuidas hotellindus saab olla mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid ka ühiskonnale kasulik, olles aktiivselt kaasatud heategevusse ja abiprojektidesse. Kõik hotelli töötajad läbivad Vastutustundliku Äritegevuse koolituse, mis hõlmab infot ka Rohelise Võtme kohta. Loe lähemalt siit: Radisson Hotel Groupi Vastutustundlik Äritegevus

Vaata virtuaaltuuri siit!

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Aljona Gvozdik

Director of Sales and Marketing

+372 6 315 348

+372 53068 700

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 500
Hotellitubade arv: 390
Konverentsiruume: 13
Kaugus kesklinnast: 10 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 10 min taksosõit
Söögikohad
Restoran Senso
Cafe Boulevardis
Lisavõimalused

Tervisekeskus Club 26

Aadress
Liivalaia 33, 10118 Tallinn