ASUKOHT

Metropol Spa Hotell asub Tallinna kesklinnas unikaalses Rotermanni kvartalis, vaid jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest Tallinna vanalinnast ning tähtsamatest sündmuskeskustest nagu Kultuurikatel või Alexela Kontsertimaja. 2018. aasta lõpus avatud Metropol Spa Hotell on modernne, kuid samas mugav ja hubane peatuspaik kõigile külastajaile – olgu selleks puhkuse- või ärireis.

MAJUTUS

Metropol Spa Hotell majutab külalisi 137 toas. Avarate tubade interjöör on põhjamaiselt elegantne ja kaasaegne

KONVERENTSIRUUMID

Suurepärase asukohaga konverentsiruumid Tallinna südalinnas Metropol Spa hotelli kolmandal korrusel on sobivad mitmesugusteks kohtumisteks ja sündmusteks: konverentsideks, seminarideks, koosolekuteks, bankettideks, nõupidamisteks, vastuvõttudeks kui ka muudeks eriüritusteks. Külaliste kasutuses on kolm modernse sisustusega, multifunktsionaalse ja tänapäevase tehnikaga varustatud konverentsiruumi kokku kuni 120 inimesele ning ümarlauaga nõupidamisteruum kuni 12 inimesele.

Hotelli kõrgeimal korrusel asuvad sviidid sobivad suurepäraselt väiksemate koosolekute ja nõupidamiste pidamiseks kuni 8 inimesele. Sviidi rõdult avaneb ajalooline vaade kunagisele piiritusevabrikule ning loomulikult kordumatule Tallinna vanalinnale. Sviidi hubases elutoas on olemas teler ja selle ühendamise võimalus sülearvutiga.

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Saal 1+2+3 120 75 200
Saal 1+2 90 50 40 130
Saal 3 55 36 24 77
Saal 1 50 32 22 70
Saal 2 50 32 22 60
Juhatuse saal 12 25
Privaatruum spa-keskuses 16 30
Koosolekusviit 8 55

Tehnilised vahendid: helitehnika, video-/ dataprojektor, slaidivahetuspult, ekraan, pabertahvel, Wifi sisalduvad hinnas.

TOITLUSTUS

Metropol Spa Hotellis on 2 restorani – esimesel korrusel asuv Resto Nomad (112 kohta) ning suurlinlikku atmosfääriga Urban Bar (130 kohta).

SPAA

Hotelli teisel korrusel asub spaa ja lõõgastuskeskuse ala basseini, mullivannide ning 4 erineva saunaga. Spaa-keskuses, klaasseintega eraldatuna, asub valgusküllane privaatruum (kuni 16 inimesele), mis sobib väiksemate seminaride, koosolekute läbiviimiseks vabamas õhkkonnas või lihtsalt sõpradega koos olemiseks. Naudi mõnusat seltskonda, vee- ja saunamõnusid vaheldumisi värskendavate jookide ja suupistetega ning võta hetkeks aeg maha. Spaa külastuse juurde on võimalik broneerida lõõgastavaid hoolitsusi.

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Kristiina Viirpalu

Müügi- ja turundusjuht

+372 55 62 15 63

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 120
Hotellitubade arv: 137
Konverentsiruume: 4
Kaugus kesklinnast: 12 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 15 min taksosõit
Söögikohad
Restoran NOMAD (112 istekohta)
Urban Bar (130 istekohta)
Lisavõimalused

Parkimine (tasuline, vajalik ettebroneerimine), saun, bassein, spaa, ilusalong, tervisekeskus/spordisaal

Aadress
Roseni 9, 10111 Tallinn