Erinevate Tubade Klubi (ETK) on pakkunud unikaalse atmosfääriga ruume ürituste korraldamiseks Telliskivi Loomelinnaku südames alates 2013. aastast. Klubi vahetus läheduses asuvad populaarsed restoranid, baarid ja poekesed ning lühikese jalutuskäigu kaugusele jääb Tallinna vanalinn. See on suurepärane koht meeldejääva äri- või erasündmuste korraldamiseks, olgu selleks konverents, seminar, kontsert, sünnipäev ja pulm.

Klubi ruumidest Telliskivi loomelinnaku A1 hoone 4. korrusel avanevad mitmekülgsed vaated vanalinnale ja ümbritsevale tööstusmaastikule. Hubases elutoastiilis sisustatud ruumid koosnevad peasaalist ning kolmest väiksemast saalist, mida saab rentida eraldi või koos peasaaliga. Peasaal on jaotatud 12 eraldi elutoasektsiooniks, kus asuvad diivanid ja tugitoolid, ekraanid ja nutilauad.

Klubis on integreeritud ja töövalmis multimeediapark esitlustehnika, telestuudio, kontserttehnika ja interaktiivsete erilahendustega. Ühtse terviku moodustavad stiilsed ruumid, tipptasemel tehnikapark ja personaliseeritud lähenemine klientidele teevad klubist suurepärase toimumiskoha nii füüsilistele kui hübriidüritustele.

Ruumid üritusteks

Peasaal on vaikimisi jaotatud 12 diivanite ja tugitoolidega elutoasektsiooniks, mis mahutab istuma kuni 90 inimest. Neli esimest elutoasektsiooni teatristiilis pingirividega asendades mahutab saal kuni 150 istekohta ja klapptolidega kombineeritult kuni 250 istekohta.

Väikses saalis toimuvad Suure saali sündmuste  kohvipausid ja lõunasöögid. Värvikireva interjööri ja esindusliku puhvetiga ruumi saab rentida ka kuni 75 osalejaga koosviibimisteks.

Klubituba sobib koosolekuteks, klubitegevusteks ja koosviibimisteks kuni 25 inimesele. Suuremate sündmuste puhul on see ideaalne abiruum või külaliste lõõgastumisala.

Näitlejate Tuba sobib koosolekuteks kuni 10 inimesele ning abiruumiks suurematel sündmustel (nt sünkroontõlgitoaks või ettevalmistusalaks esinejatele, kust on otsepääs lavale). Selles ruumis on ka ülekandetehnika Logitech Rally.

Tehnilised ja interaktiivsed lahendused

Kõigis ETK tubades on kõrglahutusega ekraanid ja helisüsteem, mida on võimalik kasutada nii ruumipõhiselt kui maja kesksüsteemi kaudu kõikjale vajaliku informatsiooni edastamiseks. Peasaalis on lisaks igas elutoasektsioonis paiknevale 47” ekraanile ka lava taustaks 3×5 m kinoekraan. Ekraani taga asub 40 m2 suurune greenscreen stuudio, mis pakub põnevaid tehnilisi võimalusi ettekannete või paneeldiskussioonide elavdamiseks.

Iga ETK peasaali “elutuba” on varustatud interaktiivse lauaga, mis võimaldab kuni 72 külastajal individuaalselt (või 12 grupil) osaleda interaktiivsetes tegevustes, nagu meeskonnamängud, hääletused, viktoriinid.

Tehnilised võimalused muudavad ETK suurepäraseks toimumiskohaks hübriidüritustele, kus nii külalised kui esinejad saavad osaleda kohapeal või videoülekande vahendusel. Kõikide tehniliste võimaluste üritusega integreerimisel aitab kliente klubi meeskond ja koostööpartnerid.

Catering ja kodukord

ETK puhvet hoolitseb sündmuste ajal joogipoolise, kohvipauside ja snäkkide eest. Toekam toit saabub toitlustuseks ette nähtud vastuvõtusaali meie heade catering’ipartnerite abil. Suuremate sündmuste puhul avatakse täiendavalt Klubitoas asuv puhvet.

Lisainfo: Kuna klubi atmosfäär on rõhutatult kodune, näeb kodukord ette, et ruumidesse välisjalatsites külastajaid ei luba. Külaliste kasutuses on erinevas suuruses puhtad toasussid.

 

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Erinevate Tubade Klubi

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 250
Konverentsiruume: 4
Kaugus kesklinnast: 15 minutit jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 20 minutit taksosõit
Aadress
Telliskivi 60-A1-65, 10412 Tallinn