Tallinna Konverentsibüroo jagab tasuta professionaalset nõu konverentside ja elamussündmuste korraldamiseks, esindades Tallinna teenuse- ja tootepakkujaid. Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtlusteenistuse turismiosakond on Tallinna linna ametlik turismiasutus. Tallinna Konverentsibüroo asutati aastal 2000 ning tänaseks on Tallinna Konverentsibürool enam kui 200 partnerit. Tallinna Konverentsibüroo on European Cities Marketing liige aastast 2000 ning Eesti Konverentsibüroo asutajaliige.

Praktilised töövahendid Tallinnas konverentsi planeerimiseks: 

Tallinna turismiosakonna äriturismiveebile visittallinn.ee/professionaal on loodud rubriik „Praktilised töövahendid“, kust ürituste korraldajad leiavad hulgaliselt kasulikke vahendeid ja lisainfot, mis on heaks abiks eduka sündmuse korraldamisel Tallinnas. Lehel on loetletud Tallinna turismiosakonna abil saada olevad toetused, sealhulgas info tasuta ühistranspordi taotlemise ning linnapileti Tallinn Card sooduspakkumise kohta. Lisaks on lehel otselink Visit Tallinna meediapanka, kust saab tasuta alla laadida erinevaid Tallinna turundusmaterjale, näiteks videosid, fotosid ja trükiseid.

Abiks on kindlasti ka konverentsikohtade võrdlustabel, kus saab mugavalt võrrelda sinna koondatud Tallinna ja selle lähiümbruse ürituspaiku. Samuti on lehel välja toodud info Tallinna linna eeskirjade ja lubade kohta, mida tuleb teatud ürituste ja tegevuste puhul silmas pidada.

Tallinna konverentsitoetus

Tallinna linna rahvusvahelise konverentsi toetuse eesmärgiks on suurendada Tallinna tuntust rahvusvaheliste konverentside toimumise sihtkohana, suurendada Tallinnas ööbivate välisriikidest pärit konverentsituristide arvu ja seeläbi ka turismitulusid, ning hajutada turismi hooajalisust.

Tallina Konverentsibüroo peamised tegevused:

 

Miks korraldada konverents Tallinnas ?

Tallinna esmamainimine ulatub aastasse 1154. Tallinna suurim vaatamisväärsus on kogu Põhja-Euroopa kõige paremini säilinud vanalinn, mis võeti UNESCO maailmapärandi nimekirja 1997. aastal.

  • Tallinn on dünaamiliselt arenev kompaktne linn. Hinnatud konverentsikohad ja head hotellid asuvad lähestikku, vanalinnast vaid jalutuskäigu kaugusel.
  • Tallinnas on suur valik eriilmelisi konverentsikohti nii klassikalise konverentsilahenduse hindajatele, kui ka neile, kes soovivad oma külalisi erilisusega üllatada.
  • Tallinna korraldusfirmad on hinnatud oma professionaalse ja paindliku teenuse poolest.
  • Tallinnas on kasutusel kaasaegsed IT-lahendused, tasuta wifi ja ühenduse saadavus ja kvaliteet on külaliste seas kõrgelt hinnatud.
  • Tallinna Lennujaam on moodne ja külastajasõbralik ning asub kesklinnast vaid nelja kilomeetri kaugusel.

Rohkem infot siit.

 

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Made Pandis-Raie

Äriturismi projektijuht

+372 53335303

Made.Pandis-Raie@tallinnlv.ee

Kodulehekülg