Foodsightseeing Estonia on peamiselt keskendunud kulinaarsete avastusretkede pakkumisele rühmadele. Hitttooteks on  kerge ja meelelahutuslik linnaeksursioon kombineeritud eesti toidukultuuri avastamisega, mille käigus tuuril osalevale külalisele pakutakse proovida eesti maitseid erinevates kohvikutes, restoranides ja turul. Avastusretke käigus tutvutakse Tallinna parimate vaatamisväärsuste ja linna ajalooga. Jutupunktid sisaldavad nii meelelahutuslikke legende kui ülevaadet Eesti kultuuri ja toidukultuuri mineviku ning tänapäevase kohaliku toidumaastiku kohta.

Food Sightseeing Estonia korraldab ‘kulinaarseid avastusretki’ nii Tallinnas kui ka mujal Eestis. Toidutuurid ühendavad Eesti ajaloo, kultuuri ja vaatamisväärsustega tutvumise Eestile ja piirkondadele omaste söögi- ja joogipeatustega. Nt pisut suurema ajavaru korral tasub kindlasti kaalumist kulinaarne päevareis Lahemaa rahvusparki, kus varieeruv ja suuresti puutumatu loodus, lahesopid, metsad, sood ja rabad, kombineerituna kas piknikuga või toidu- ja joogipeatustega ajaloolistes kalurikülades, rabas ja mõisates moodustavad suurepärase kombinatsiooni Eestiga tutvumiseks.

Globaalselt jätkusuutlikke trende järgivaid tuure viivad läbi sõbralikud ja kogenud giidid.  Rätsepatööna valmivatel tuuridel kasutab Food Sightseeing Estonia vaid spetsiaalselt välja valitud restorane, kohvikuid ja baare, lisaks ka erilisi peatus- ja toimumiskohti, mis esindavad Eesti kööki ja meie toidu- ja joogikultuuri selle laias mitmekesisuses.

Teenused:

  • igapäevase regulaarsed tuurid maist septembrini ja nädalavahetustel ülejäänud aasta jooksul
  • tellimuspõhised kulinaarsed avastusretked aastaringselt
  • rätsepatööna valmivad vabaajaprogrammid;
  • peamiselt toidureiside teemaga seotud ergutusprogrammid konverentside pre, post- ja kaaslaste tuuride tarbeks
  • ettevõtete tarbeks kohandatud ergutus- ja meeskonna motiveerimise programmid.

 

Foodsightseeing Estonia asutati 2012. aastal turismispetsialistide poolt, kellel on praeguseks juba üle 25- aastane kogemus sissetuleva turismi vallas Eestis – ja siiras soov pakkuda ehedaid Eesti elamusi. Spetsiaalsed kulinaarsed avastusretked ühendavad endas kaks suurepärast asja, mis muudavad iga reisi ja ürituse ainulaadseks – teil on võimalus tutvuda linna ja Eestimaa tõelise hinge ja sisuga kohalike giidide juhendamisel ning lisaks õppida tundma Eestit ja ka kogu regiooni meie köögi kaudu.

 

 

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.