Tagasi

Via Hansa & Borealis DMC & PCO Tallinn

Via Hansa on suurim sissetulevale turismile spetsialiseerunud ettevõte Eestis. Olles edukalt tegutsenud juba üle 20 aasta, tunneme hästi kogu Balti mere regiooni – Via Hansa bürood asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses, Peterburis, Moskvas ja Varssavis.

Via Hansa & Borealis DMC & PCO Tallinn on heameelega abiks nii teaduskonverentside kui ka erineva profiiliga firmaürituste korraldamisel. Meie suurte kogemustega professionaalsed projektijuhid oskavad pakkuda häid lahendusi nii Tallinnas, mujal Eestis kui ka meie lähiriikides.

Miks valida koostööpartneriks Via Hansa?

  • Loov mõtlemine, uuenduslikkus, praktiline meel ja lähtumine kliendi soovidest – neid põhimõtteid silmas pidades korraldame konverentse ja seminare, tooteesitlusi ja pidulikke sündmusi kui ka paljusid teisi firmaüritusi
  • Rohkesti värskeid ideid ja head energiat
  • Projektijuhtide pikaajaline töökogemus ja toimiv koostöövõrgustik
  • Hea mainega ettevõte ja läbipaistev hinnakujundus

TEENUSED:

Via Hansa DMC&PCO pakub kõiki vajalikke teenuseid erinevate ürituste korraldamisel:

  • Teaduskonverentsid ja aastakoosolekud
  • Incentive- ja motivatsioonireisid
  • Erinevad firmaüritused
  • Ekskursioonid ja ringreisid
  • Kultuuriprogrammid
  • VIP külaliste vastuvõtmine

PCO ehk professionaalse konverentsikorraldaja teenuseid osutame nii teadusürituste kui ka valitsussektori ja ärikohtumiste puhul vastavalt iga konkreetse kliendi vajadustele – võime võtta vastutuse kogu korraldustöö eest või täita ainult üksikuid ülesandeid.

DMC valdkonnas oleme korraldanud kõrgetasemelisi incentive reise eri rahvusest klientidele paljudest riikidest ning meie programmid on välja töötatud tihedas koostöös Euroopa suuremate incentive agentuuridega.

REFERENTSID – Mõned näited Via Hansa tööst:

Näide rahvusvahelisest konverentsist: IAU sümpoosion

Osalejaid: 190
Teeside/abstraktide hulk: 136
Kestus: 6 konverentsipäeva
Via Hansa roll: PCO täisteenus sh konverentsi veebileht, sekretariaat, online registreerimine ja abstraktide haldus, eelarve haldamine sh osalustasude kogumine, toimumiskoha valik, hotellibroneeringus, kohalik transport ning konverentsi vastuvõtt ja pidulik õhtusöök
Kliendi tagasiside: Thanks again for the splendid organisation, it was a real pleasure to work with you.

Näide rahvusahelise organisatsiooni üldkoosolekust: Annual Convention of IADC
Osalejaid: 101
Kestus: kogu programmi pikkus 4 päeva sh 2 konverentsipäeva
Via Hansa roll: projektijuhtimise täisteenus, väljaarvatud delegaatide registreerimine
Kliendi tagasiside: Delegates were pleasantly surprised by what Estonia had to offer. The high standard of service given throughout the event added to the success of the convention.

Näide firmaüritusest: Toyota edasimüüjate kogunemine
Osalejaid: 90
Kestus: kogu programmi pikkus 3 päeva sh 1 konverentsipäev
Via Hansa roll: kõik DMC teenused sh toimumiskoha ja teiste hankijate valik, hotellibroneeringud, kohalik transport, kaaslaste programm, galaõhtusöök
Kliendi tagasiside: Thank you very much for professional work and support! Everything went really well and we’ve already got a new request.

Näide incentive-reisist: Rotary Club
Osalejaid: 32
Kestus: 4 päeva
Via Hansa roll: kõik DMC teenused mitmekülgse programmi läbiviimisel Tallinnas ja Helsingis sh erinevate ettevõtete külastused ja kohtumised, ekskursioonid ja väljasõidud, bussitransport ja laevareisid, pidulikud õhtusöögid
Kliendi tagasiside: All participants were very very happy about the trip and exclusive program you have realized! Thank you very much for the great cooperation.