Korraldame Konverentsisaadiku Klubis osalejatele eksklusiivseid veebiseminare, et jagada kasulikke kogemusi ja näpunäiteid, kes on juba oma rahvusvahelise (virtuaal- või hübriid) konverentsi Eestis korraldanud, jagame konverentsimaailma trende, tutvustame uusi põnevaid lahendusi ja palju muud põnevat. Konverentsisaadiku Klubi veebinarid toimuvad koostöös Tallinna KonverentsibürooTartu Konverentsibüroo ja Pärnu linnaga.

Et olla esimeste seas, kellega tulevaid veebinare ja üritusi jagame, liituge meie Saadikuklubiga! Saadikuklubis osalemine on tasuta.

TOIMUNUD VEEBINARID

Kuidas edukalt hankida konverentsiteenuseid 17.märts 2022

Seekordsel veebinaril räägiti konverentsiteenuste hankimisest:

  • millised võiksid olla esimesed sammud päringu ettevalmistamisel
  • milliste detailidega arvestada tehnilise kirjelduse koostamisel
  • kuidas pakkumisi hinnata, et jõuda parimate pakkumiste ja sobivaimate koostööpartneriteni.

Oma kogemusi ja häid praktilisi soovitusi jagasid Heli Kuik, Konverentsimeistrid OÜ asutaja ja projektijuht, Mikk Puurmann, Orangetime Event OÜ partner ja tiimijuht ja Artur Klett, Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliiniku juhataja.

Vaata ka ettekanded:

Keskkonnasõbralik sündmuskorraldus, kestlikud konverentsid Tallinnas, Tartu kui Euroopa Kultuuripealinn 2024 8.detsember 2021

Seekordsel veebinaril mõtestati lahti keskkonnateadlikkust sündmuskorraldusel – sündmuse kontseptsiooni loomisest kuni kommunikatsioonisõnumiteni välja. Avati lähemalt Tallinna kui kestlike konverentside sihtkohana. Samuti anti ülevaade Tartu kui Euroopa kultuuripealinna ettevalmistustest ja tegevustest, mis hõlmavad endas tihedat kultuuri-, kunsti-, haridus- ja turundusprogrammi.

Laadi alla Kadri Kalle ettekanne “Mida tähendab keskkonnasõbralik sündmuskorraldus päriselu detailides?”: Ettekanne, Kadri Kalle
Laadi alla Marika Goldman´i ettekanne “Tartu – Euroopa Kultuuripealinn 2024”: Ettekanne, Marika Goldman
Kestliku ürituse korraldamine –visittallinn.ee/est/professionaal/konverentsiturism/lisaks/jätkusuutlikud-üritused
Tallinn – Euroopa Roheline Pealinn 2023 – tallinn.ee/est/rohelinepealinn/Tallinn-on-Euroopa-Roheline-Pealinn-2023
Tallinna kaasav eelarve – tallinn.ee/est/kaasaveelarve/
Tallinn ootab kõiki kestlike ürituste parimaid praktikaid aadressil made.pandis-raie@tallinnlv.eevõi meeli.jaaksoo@tallinnlv.ee

Turvalise konverentsi korraldamine konverentsihotellis, hübriidkonverentsi korraldus 25.mai 2022

25. mai veebinaril räägiti kuidas valmistuda lähiaja konverentside korraldamiseks hübriidses formaadis. Saime teada kuidas eristada hübriidkonverentsi vajadusi live konverentsi omadest ning mida hübriidürituse korraldamisel puhul silmas pidada. Samuti analüüsisime kuidas uue reaalsusega kohanedes on hotellid maandanud Covid-19 leviku riski. Lisaks andsime ülevaate kehtivatest võimalustest konverentside korraldamiseks, jagasime prognoose ning tutvustasime vastvalminud praktilist Covid-19 turvaliste ürituste korraldamise juhendmaterjali.

Kadri Karu “Konverentsikorralduse hetkeseis ja prognoosid” ettekande slaidid
Toolkit – Eestit tutvustavad materjalid EKB kodulehel on leiatavad siin.
Turvaliste ürituste juhend on leitav siin.
Vaata ka vastvalminud minidokumentaali tippürituste korraldamisest Eestis kriisiajal siin!
Kiirtestimine üritustel

Efektiivne esinemine ekraanil, virtuaalsete konverentside vahepalad 15.aprill 2021

15. aprilli veebinaril tutvustasime, kuidas online ettekannet tehes seada enda ja osalejate fookust ning milliste nippidega panna inimesi sinu ettekannet lõpuni vaatama. Kuidas tehnika ja esineja ettevalmistus, osalejate kaasamine ning kehakeel selles suurt rolli mängivad? Lisaks jagame inspiratsiooni, mil viisil kasutada oma virtuaalüritusel interaktiivseid vahepalasid. Põnevat sisu ja rohkesti inspiratsiooni jagasid Tiina-Katrina Kaber, EnterTraining OÜ ja Neeme Kari, Hype.

Laadi alla Tiina-Katrina Kaber´i ettekanne “Efektiivne esinemine ekraanil” siin.
Laadi alla Neeme Kari ettekanne “Virtuaalsete konverentside vahepalad” siin.

Worksup platvorm, virtuaal- ja hübriidürituste korraldamine, EAS konverentside toetustingimused 9.märts 2021

9. märtsi Eesti Konverentsisaadiku Klubi veebinaril tutvustas Hedi Krönström sündmuste platvormi Worksup võimalusi muutmaks virtuaal- või hübriidüritused interaktiivseteks ja kaasahaaravateks. Samuti jagas Kadri Jõerüüt Reisieksperdist häid ideid ja inspiratsiooni, kuidas korraldusfirma abil muuta oma virtuaalüritus tervikuks alates ülesehituse planeerimisest ja turundusest ning lõpetades ürituse kvaliteetse läbiviimisega. Uuenenud EASi rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside (RSK) toetusmeedet tutvustas Liisa Eller, EASi turismiarenduskeskusest.

Virtuaal- ja hübriidürituste korraldamisest teadus- ja erialakonverentsidele 20.jaanuar 2021

20. jaanuaril 2021 toimus Eesti Konverentsisaadikute Klubi veebinar teemal “Virtuaal- ja hübriidürituste korraldamisest teadus- ja erialakonverentsidele”, kus enda hiljutisi kogemusi jagasid TalTechi professor Tiia Rüütmann, korraldades rahvusvahelist inseneripedagoogika virtuaalkonverentsi „ICL2020″ ning Tallinna Ülikooli professor David Lamas, korraldades “NordiCHI” rahvusvahelist virtuaalkonverentsi.

Laadi alla prof. David Lamase ettekanne siin.
Laadi alla prof. Tiia Rüütmanni ettekanne siin.

Hübriidürituste korraldamisest 11.novembrer 2020

11. novembril 2020 toimus veebinar teemal “Hübriidürituste korraldamisest”, kus hübriidkonverentside korraldamise eksperdid VOK DAMS worldwide tegevjuht Colja Dams ning Royal Experience loovprodutsent Lehari Kaustel jagasid oma mõtteid ja soovitusi hübriidürituste planeerimiseks ning jagasid valdkonna trende ja tulevikuvisioone.

Kuidas korraldada rahvusvahelisi üritusi, kui kõik on pidevas muutumises? 5.november 2020

5. novembril 2020 toimus veebinar teemal “Kuidas korraldada rahvusvahelisi üritusi, kui kõik on pidevas muutumises?”, kus Latitude59 tegevjuht Maarja Pehk jagas oma esitluses õppetunde ning õnnestumisi ürituse korraldusprotsessist.

Kui Teil on mõtteid ja ettepanekuid tulevasteks veebiseminaride teemadeks, siis võtke meiega julgelt ühendust!