Korraldame Konverentsisaadiku Klubis osalejatele eksklusiivseid veebiseminare, et jagada kasulikke kogemusi ja näpunäiteid, kes on juba oma rahvusvahelise (virtuaal- või hübriid) konverentsi Eestis korraldanud, jagame konverentsimaailma trende, tutvustame uusi põnevaid lahendusi ja palju muud põnevat. Konverentsisaadiku Klubi veebinarid toimuvad koostöös Tallinna KonverentsibürooTartu Konverentsibüroo ja Pärnu linnaga.

Et olla esimeste seas, kellega tulevaid veebinare ja üritusi jagame, liituge meie Saadikuklubiga! Saadikuklubis osalemine on tasuta.

TOIMUNUD VEEBINARID

Turvalise konverentsi korraldamine konverentsihotellis, hübriidkonverentsi korraldus

25. mai veebinaril räägiti kuidas valmistuda lähiaja konverentside korraldamiseks hübriidses formaadis. Saime teada kuidas eristada hübriidkonverentsi vajadusi live konverentsi omadest ning mida hübriidürituse korraldamisel puhul silmas pidada. Samuti analüüsisime kuidas uue reaalsusega kohanedes on hotellid maandanud Covid-19 leviku riski. Lisaks andsime ülevaate kehtivatest võimalustest konverentside korraldamiseks, jagasime prognoose ning tutvustasime vastvalminud praktilist Covid-19 turvaliste ürituste korraldamise juhendmaterjali.

Kadri Karu “Konverentsikorralduse hetkeseis ja prognoosid” ettekande slaidid
Toolkit – Eestit tutvustavad materjalid EKB kodulehel on leiatavad siin.
Turvaliste ürituste juhend on leitav siin.
Vaata ka vastvalminud minidokumentaali tippürituste korraldamisest Eestis kriisiajal siin!
Kiirtestimine üritustel

Efektiivne esinemine ekraanil, virtuaalsete konverentside vahepalad

15. aprilli veebinaril tutvustasime, kuidas online ettekannet tehes seada enda ja osalejate fookust ning milliste nippidega panna inimesi sinu ettekannet lõpuni vaatama. Kuidas tehnika ja esineja ettevalmistus, osalejate kaasamine ning kehakeel selles suurt rolli mängivad? Lisaks jagame inspiratsiooni, mil viisil kasutada oma virtuaalüritusel interaktiivseid vahepalasid. Põnevat sisu ja rohkesti inspiratsiooni jagasid Tiina-Katrina Kaber, EnterTraining OÜ ja Neeme Kari, Hype.

Laadi alla Tiina-Katrina Kaber´i ettekanne “Efektiivne esinemine ekraanil” siin.
Laadi alla Neeme Kari ettekanne “Virtuaalsete konverentside vahepalad” siin.

Worksup platvorm, virtuaal- ja hübriidürituste korraldamine, EAS konverentside toetustingimused

9. märtsi Eesti Konverentsisaadiku Klubi veebinaril tutvustas Hedi Krönström sündmuste platvormi Worksup võimalusi muutmaks virtuaal- või hübriidüritused interaktiivseteks ja kaasahaaravateks. Samuti jagas Kadri Jõerüüt Reisieksperdist häid ideid ja inspiratsiooni, kuidas korraldusfirma abil muuta oma virtuaalüritus tervikuks alates ülesehituse planeerimisest ja turundusest ning lõpetades ürituse kvaliteetse läbiviimisega. Uuenenud EASi rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside (RSK) toetusmeedet tutvustas Liisa Eller, EASi turismiarenduskeskusest.

Virtuaal- ja hübriidürituste korraldamisest teadus- ja erialakonverentsidele

20. jaanuaril 2021 toimus Eesti Konverentsisaadikute Klubi veebinar teemal “Virtuaal- ja hübriidürituste korraldamisest teadus- ja erialakonverentsidele”, kus enda hiljutisi kogemusi jagasid TalTechi professor Tiia Rüütmann, korraldades rahvusvahelist inseneripedagoogika virtuaalkonverentsi „ICL2020″ ning Tallinna Ülikooli professor David Lamas, korraldades “NordiCHI” rahvusvahelist virtuaalkonverentsi.

Laadi alla prof. David Lamase ettekanne siin.
Laadi alla prof. Tiia Rüütmanni ettekanne siin.

Hübriidürituste korraldamisest

11. novembril 2020 toimus veebinar teemal “Hübriidürituste korraldamisest”, kus hübriidkonverentside korraldamise eksperdid VOK DAMS worldwide tegevjuht Colja Dams ning Royal Experience loovprodutsent Lehari Kaustel jagasid oma mõtteid ja soovitusi hübriidürituste planeerimiseks ning jagasid valdkonna trende ja tulevikuvisioone.

Kuidas korraldada rahvusvahelisi üritusi, kui kõik on pidevas muutumises?

5. novembril 2020 toimus veebinar teemal “Kuidas korraldada rahvusvahelisi üritusi, kui kõik on pidevas muutumises?”, kus Latitude59 tegevjuht Maarja Pehk jagas oma esitluses õppetunde ning õnnestumisi ürituse korraldusprotsessist.

Kui Teil on mõtteid ja ettepanekuid tulevasteks veebiseminaride teemadeks, siis võtke meiega julgelt ühendust!