EESTI KONVERENTSISAADIKU KLUBI VEEBINAR

15. aprillil 2021 kell 15:00-16:15


Veebinaril saad teada, kuidas online ettekannet tehes seada enda ja osalejate fookust ning milliste nippidega panna inimesi sinu ettekannet lõpuni vaatama. Kuidas tehnika ja esineja ettevalmistus, osalejate kaasamine ning kehakeel selles suurt rolli mängivad? Lisaks jagame inspiratsiooni, mil viisil kasutada oma virtuaalüritusel interaktiivseid vahepalasid.

KAVA

“EFEKTIIVNE ESINEMINE EKRAANIL” – Tiina-Katrina Kaber, EnterTraining OÜ

Online koosolekud, hübriidkonverentsid, virtuaalsed esitlused – esinemine ekraanil on muutunud tavapäraseks ning üha rahvusvahelisemad meeskonnad ja jätkusuutlikumad eelistused sündmuste korraldamisel seavad online lahendused jätkuvalt olulisele kohale. Kuidas aga seada enda ja osalejate fookust, kui oled taas ekraanil esinemas? Sellest räägib EnterTraining OÜ juht, koolitaja ja osaluse looja Tiina-Katrina Kaber, kes on viimase aasta jooksul esinenud üle 60-l erineval online sündmusel, arendanud meeskonnatööd, mõtestanud lahti sisemist motivatsiooni ja koolitanud sisekoolitajaid. Konverentsiklubis räägime teemadel nagu tehnika ja esineja ettevalmistus, osalejate kaasamine ja mõjus kehakeel. Kes kogemuseks valmis, saab ka ise unikaalsel viisil tegevustes kaasa lüüa!

“VIRTUAALSETE KONVERENTSIDE VAHEPALAD” – Neeme Kari, Hype

Neeme Kari on organisaator, ideede generaator, mentor ja koolitaja kelle kogemuste pagasisse mahuvad Tallinn 2011 turundusosakonna juhtimine, PÖFF-i tegevjuhi amet ning pikaajaline töö üritusturunduse vallas sündmuste ja konverentside korraldamisel nii Eestis kui kaugemal. Neeme jagab inspiratsiooni, ideid ja näiteid kuidas muuta oma online üritus sisukamaks ning elamuslikumaks läbi interaktiivsete ja meelelahutuslike pauside, milliseid võimalusi annavad need osalejate kaasamiseks ning kuidas toetavad sündmuse eesmärkide saavutamist?


REGISTREERU


Veebinar toimub online keskkonnas Worksup. Osalemine on TASUTA ning avatud kõikidele huvilistele!
Detailsem info veebinaril osalemiseks koos platvormi ligipääsuga saadetakse kõikidele registreerunutele e-maili teel hiljemalt 14. aprillil.

Lisainfo:
Gea Käsper
gea.kasper@ecb.ee
+372 645 0038
www.ecb.ee

Konverentsisaadiku Klubi idee on toetada ja tunnustada konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha. Klubi eesmärgiks on jagada infot uutest põnevatest toimumiskohtadest, pakkuda huvilistele konverentside korraldamise alast koolitust ja temaatilisi seminare. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi,  osaleda saadikutele korraldatavatel eksklusiivsetel üritustel. Saadikuklubi tegevused toimuvad koostöös Tallinna Konverentsiturismi büroo, Tartu Konverentsibüroo ja Pärnu linnaga.