KONVERENTSISAADIKUTE KLUBI VEEBINAR

9. märtsil 2021 kell 15:00-16:15

Veebinaril tutvustame sündmuste platvormi Worksup võimalusi muutmaks virtuaal- või hübriidüritused interaktiivseteks ja kaasahaaravateks. Samuti jagame häid ideid ja inspiratsiooni, kuidas korraldusfirma abil muuta oma virtuaalüritus tervikuks alates ülesehituse planeerimisest ja
turundusest ning lõpetades ürituse kvaliteetse läbiviimisega.

KAVA

Liisa Eller, EAS turismiarenduskeskus

EAS turismiarenduskeskuse äriturismi projektijuht Liisa Eller annab ülevaate Rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside (RSK) toetusmeetme muudatustest ja uuenenud tingimustest.

 

“WORKSUP PLATVORMI KASUTAMINE VIRTUAAL- JA HÜBRIIDÜRITUSE KORRALDAMISEL” – Hedi Krönström, Worksup

Worksup on mitmekesiste võimalustega virtuaal- ja hübriidsete sündmuste platvorm, mis hõlmab lahendusi nagu otseülekanded, bränding, virtuaalne ekspositsiooniala, ärivõrgustike loomine ning analüütika. Lisaks pakub platvorm võimalust kaasata üritustel osalejaid läbi interaktiivsete lahenduste nagu küsimuste-vastuste voorud, gallupid, foto- või tekstiülesanded. Heidi räägib lähemalt Worksupi täisteenusest ning missioonist ideede, inspiratsiooni ja uute koostöösuhete arendamisel virtuaalsündmustel.

“VIRTUAAL- JA HÜBRIIDÜRITUSE KORRALDAMINE – KES AITAB?” – Kadri Jõerüüt, Reisiekspert

Kui lihtsama videokoosolekuga on lihtne ise hakkama saada, siis virtuaal- ja hübriidürituste korraldamiseks on siiski mõistlik kasutada professionaalsete korraldajate abi, et muuta oma üritus ühtseks tervikuks. Kadri räägib konverentiskorraldusfirmade pakutavast täisteenusest virtuaal- ja hübriidürituse läbiviimisel, alates sündmuse ülesehituse planeerimisest ja (rahvusvahelisest) turundusest, osalejate, esinejate ning toetajate haldusest, lõpetades interkatiivse sündmuse  kvaliteetse läbiviimisega.

REGISTREERU SIIN

NB! Veebinarile registreerumine on vajalik ja selle alusel saadetakse Teie e-mailile ligipääs WORKSUP platvormile, mille kaudu toimub veebinari ülekanne.

Link veebinaril osalemiseks koos WORKSUP platvormi ligipääsuga saadetakse kõikidele registreerunutele e-maili teel hiljemalt 8. märtsil 2021.

Lisainfo:
Kadri Karu
Eesti Konverentsibüroo
kadri.karu@ecb.ee
+372 51 58 240

Konverentsisaadiku Klubi idee on toetada ja tunnustada konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha. Klubi eesmärgiks on jagada infot uutest põnevatest toimumiskohtadest, pakkuda huvilistele konverentside korraldamise alast koolitust ja temaatilisi seminare. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi,  osaleda saadikutele korraldatavatel eksklusiivsetel üritustel. Saadikuklubi tegevused toimuvad koostöös Tallinna Konverentsiturismi büroo, Tartu Konverentsibüroo ja Pärnu linnaga.