EESTI KONVERENTSISAADIKU KLUBI VEEBINAR

8. detsembril 2021 kell 14.00-15.30

Seekordsel veebinaril mõtestati lahti keskkonnateadlikkust sündmuskorraldusel – sündmuse kontseptsiooni loomisest kuni kommunikatsioonisõnumiteni välja. Avati lähemalt Tallinna kui kestlike konverentside sihtkohana. Samuti anti ülevaade Tartu kui Euroopa kultuuripealinna ettevalmistustest ja tegevustest, mis hõlmavad endas tihedat kultuuri-, kunsti-, haridus- ja turundusprogrammi.


JÄTA OMA TAGASISIDE


VAATA JÄRELE

Veebinari saab järele vaadata siin: worksup.com/ekkveebinar/


KAVA

“MIDA TÄHENDAB KESKKONNASÕBRALIK SÜNDMUSKORRALDUS PÄRISELU DETAILIDES?” – Kadri Kalle, Acento OÜ

Lae ettekanne alla siin: Ettekanne, Kadri Kalle

Kadri Kalle on keskkonnateadlikkuse ja säästva arengu hariduse valdkonnaga tegelenud veidi üle 15 aasta, nii korraldaja kui koolitaja rollis. Ta on keskkonnateemadel koolitanud inimesi rohkem kui 25 riigist, nii Euroopast, Aasiast kui Aafikast. Kadri on Acento OÜ üks asutajatest, olles seal nii praktiline korraldustugi kohapeal, keskkonnaekspert kui koolitaja.

Acento OÜ on Eesti esimene konsultatsioonifirma, mis keskendub sündmuste korraldajate toetamisele keskkonnavaldkonnas, kontseptsiooni loomisest praktilise kohapealse korralduse ja kommunikatsioonisõnumite seadmiseni.

INTERVJUU: KESTLIKUD KONVERENTSID TALLINNAS” – Made Pandis-Raie, Tallinna Konverentsibüroo

Kestlikud lahendused on ürituskorralduses muutumas aina olulisemaks. Milliseid samme astutakse Tallinnas selleks, et ürituste jalajälg keskkonnale oleks võimalikult väike? Millist abi pakub Tallinna konverentsibüroo? Mida toob 2023. aasta, mil Tallinn on Euroopa Roheline Pealinn?

“TARTU – EUROOPA KULTUURIPEALINN 2024” – Marika Goldman, SA Tartu 2024 turundusjuht

Lae ettekanne alla siin: Ettekanne, Marika Goldman

Tartu koos Lõuna-Eesti omavalitsustega on 2024. aasta Euroopa kultuuripealinn. Selleks koostööprojektiks valmistumine on mitme aasta pikkune teekond ning tiitliaastast kujuneb kõrghetk, mis hõlmab vähemalt neli aastat ette valmistatud kultuuri-, kunsti-, haridus- ja turundusprogrammi. Tartu võitis Euroopa kultuuripealinna tiitli kontseptsiooniga “Ellujäämise Kunstid”.

Euroopa kultuuripealinna tiitli kandmine on Tartu ja teiste Lõuna-Eesti omavalitsuste suurim valdkondadevaheline koostööprojekt ning Eesti 2024. aasta tippsündmus.


Veebinar toimub online keskkonnas Worksup. Osalemine on TASUTA ning avatud kõikidele huvilistele!
Detailsem info veebinaril osalemiseks koos platvormi ligipääsuga saadetakse kõikidele registreerunutele e-maili teel hiljemalt 7. detsembril.

Lisainfo:
Gea Käsper
gea.kasper@ecb.ee
+372 645 0038
www.ecb.ee

Konverentsisaadiku Klubi idee on toetada ja tunnustada konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha. Klubi eesmärgiks on jagada infot uutest põnevatest toimumiskohtadest, pakkuda huvilistele konverentside korraldamise alast koolitust ja temaatilisi seminare. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi,  osaleda saadikutele korraldatavatel eksklusiivsetel üritustel. Saadikuklubi tegevused toimuvad koostöös Tallinna Konverentsiturismi büroo, Tartu Konverentsibüroo ja Pärnu linnaga.